SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 14 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Susikurkime būrelį patys!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Neturite kur lankyti būrelių, tačiau labai norite? Mes siūlome patį paprasčiausią variantą- susikurkite būrelį patys! Mes tą ir padarėme. Groti gitara vienam- puiku, bet dviese- tikras malonumas! Tik čia iškyla problema- kur gi repetuoti, jei namai pilni šurmuliuojančių žmonių, o važiuoti autobusu per visą miestą nesinori? Atsakymas paprastas- mokykla. Iš pirmo žvilgsnio gal neatrodo žavinga mintis pasilikti mokykloje  po pamokų, kai vietoj to galėtume ramia galva eiti namo. Bet jei mes užsiimsime savo mylima veikla- tai kodėl gi ne? Tai net gi lyg kokia motyvacija eiti į mokyklą.
Grojimas mokykloje, savo klasėje turi savo privalumų: visų pirma- neribotas laikas. Mes niekieno netrukdomos galime repetuoti, kiek tik norime. Antra, nekyla problemų dėl kažkokių mokesčių, kuriuos dažnai tenka mokėti norint lankyti įvairiausias pamokėles kur nors privačiai ar kokioje nors grupėje. Juk būreliai, kuriuos susikuriame, yra nemokami! Trečia- garantija, kad mes puikiai praleisime laiką! Juk kaip puiku nors kelioms valandoms atitrūkti nuo visų pamokų, varginančių mokytojų pamokslų ir vietoj to pasinerti į nuostabų muzikos pasaulį...
Taigi, jūs taip pat galite pasekti mūsų pavyzdžiu ir susikurti savo būrelį, pasikviesti bedraklasių, besidominčių tokiu pat dalyku kaip ir jūs, ir užsiimti savo mylima veikla :)
Lankytojai:689
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:02/09/14
Paskutinieji pakeitimai:02/26/14
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
ketvirtal.k002/26/14
PavadinimasRita Baltrušaitienė002/23/14
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį