SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Mąstymo tobulinimas
Dažnai pastaruoju metu pasitaiko tokių situacijų, kai žmonės pavydi kitiems žmonėms, nes jie greičiau viską supranta ar išmoksta kokį nors dalyką. Taigi tam labai svarbus yra loginis mąstymas – gebėjimas taisyklingai mąstyti ir padaryti gerus sprendimus. Kiekvienam iš mūsų yra labai svarbu kasdien lavinti savo protą. Aš pateiksiu penkis būdus, pagerinančių proto veikimą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
1. Žaisk žaidimus
Žaidimai yra nuostabus ir vienas linksmiausių būdų  priversti smegenis dirbti. Sudoku, kryžiažodžiai ir elektroniniai žaidimai gali pagerinti tavo smegenų darbą bei atmintį. Šie žaidimai reikalauja loginio mąstymo, priverčia mokytis naujų žodžių, reikalauja matematinių ir geometrinių žinių. Žaisti yra smagu, bet čia slypi viena didelė bėda - priklausomybė, todėl patartina žaisti tik po 15 min., kasdien, o ne valandų valandas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
2.Pasakok įdomias istorijas
Istorijos yra būdas sustiprinti atmintį, interpretuoti įvykius ir dalintis patyrimais. Pasakok savo istorijas, senas ir naujas, stenkis, kad jos būtų įdomios ir linksmos. Kuo dažniau pasakosi, tuo labiau gerės tavo atmintis ir lavinsis protas, o tai juk taip pat ne ką prastesnis būdas lavinti protą nei žaidžiant.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
3. Fiziniai pratimai
Kad ir kaip bebūtų keista, bet protą lavina ir fiziniai pratimai. Judant kūnui, smegenys turi išmokti naujų raumenų valdymo įgūdžių, įvertinti nuotolį ir lavinti pusiausvyrą. Daugybė įvairių pratimų yra naudingi protui, kadangi priverčia kūrybingai mąstyti.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
4. Skaityk knygas
Pasistenk skaityti kuo įvairesnių knygas, ne tik savo mėgstamiausio žanro. Tai smarkiai praplės tavo akiratį. Tavo smegenys ne tik dirbs, kurdamos fantazijas ir įsivaizdavimus apie skirtingus laikotarpius, kultūras ir žmones, tačiau tu imsi galvoti kiek kitaip nei aplinkiniai - tai kūrybingo ir mąslaus žmogaus bruožas. Taip pat turėsi ką papasakoti kitiems, galėsi pasidalinti mintimis apie skaitytas knygas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
5. Nauji įgūdžiai
Naujų įgūdžių formavimas veikia įvairias smegenų sritis. Mokymasis gaminti valgį,plaukti, konstravimas iš dantų krapštukų, visa tai bus iššūkis tavo smegenims ir suteiks tau adugiau galimybių atlikti gerus apmąstymus.
Mano nuomone, šiuos pateiktus būdus įgyvendinti yra labai lengva, o pasekmės gali likti visam gyvenimui. Todėl pabandykime atrasti laisvo laiko ir nepatingėkime lavinti savo mąstymo.
Lankytojai:1952
Reitingas: (6 vertintojai)
Sukūrimo data:02/10/14
Paskutinieji pakeitimai:02/11/14
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
ĮdomuRita Baltrušaitienė002/23/14
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį