SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Šiukšlių rūšiavimas „Santaroje“
Rūšiavimas - labai svarbus mums ir mūsų ateities kartoms. „Santaroje“ šių mokslo metų pradžioje atsirado nuostabūs šiukšlių rūšiavimo konteineriai. Savo akimis pastebėjome, kaip mokyklos personalo darbuotoja išmetė šiukšlę, bet labai gaila, kad to nedaro ir mokiniai...
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Nors gimnazijoje mokiniai skatinami mesti atliekas į specialias šiukšlių dėžes - popieriaus, plastiko ir stiklo, tačiau jų aktyvumo vis dar trūksta. Toks prisidėjimas prie pasauliui aktualios problemos - didėjančio užterštumo, atrodo nereikšmingas, tačiau visų dalykų sprendimas prasideda nuo smulkmenų, pavyzdžiui šiukšlės išmetimo į tam tikrą dėžę.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Viena iš popieriui rūšiuoti skirtų dėžių.
Mokykloje labai daug galimybių rūšiuoti šiukšles, todėl paklausinėjome mokinių ar jie rūšiuoja. Daugiau nei puse iš jų stengiasi rūšiuoti namie, bet nei vienas jų nerūšiavo mokykloje.
Taip pat pastebėjome, kad viena popieriui mesti skirtų dėžių jau puse metų yra perpildyta popieriaus ir niekas šios dėžės neištuština.
Galime padaryti išvada, kad vienos tikslios problemos nėra, gal tai mokinių tingėjimas? O gal gimnazijos problema, kad negali padėti konteineriu matomoje vietoje ir kai jie prisipildo nesugeba išmesti juose esančių šiukšlių? Vienu ar kitu atveju galime teigti, kad Santaros gimnazistai nėra aktyvus rūšiuotojai.
Lankytojai:626
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:01/16/15
Paskutinieji pakeitimai:01/19/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį