SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 11 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kodėl verta rašyti Blog'ą?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Turbūt ne vienas iš jūsų esate matę ar girdėję apie tokį dalyką, kaip internetinis tinklaraštis, vadinamasis blog'as. Tikiu, kad, ieškodami internete kokios informacijos ar lengvų pasiskaitymų, patys ne kartą esate užklydę į blogerių svetaines. O jų būna pačių įvairiausių - nuo asmeninių išgyvenimų ir ašarų pakalnės rašliavų iki rimtų pamąstymų apie globalines problemas, nuo pyragaičių su bananiniu kremu receptų iki naujausių madų tendencijas pristatinėjančių straipsnių. Turbūt galimybė pasireikšti per bet kurias vietas, kur tik kas nori, ir suviliojo tiek naujų žmonių, pradedančių išbandyti savas jėgas blog'o rašyme.
O ar jums patiems niekada nekilo idėja, susikurti savo tinklaraštį?
Galbūt jums kyla problemų, bandant išsakyti mintis, parašyti rašinį? Galbūt užsiimate kokia veikla, kuria susidomėtų ir daugiau žmonių? O galbūt, jums tiesiog reikia erdvės, išsakyti saviems apmąstymams?
Jei į nors vieną klausimą atsakėte "Taip!", siūlau jums nedelsiant pradėti šią veiklą. O jeigu dar kyla abejonių, kodėl turėtumėte tai padaryti, aš pateikiu punktus ir atsakau į klausimą: tai kodėl gi verta rašyti tą blogą?
1. Mokymasis išsakyti savo mintis.
Atrodo, kartais galva plūsta nuo įvairiausių minčių, bet kai pabandote tai užrašyti, gaunasi šnipštas. Todėl pastovus blog'o rašymas padės tobulinti šiuos įgūdžius ir jūs po truputį išmoksite ramiai, iš eilės dėstyti rišlius sakinius, plėsite savo žodyną. Tai ypač pasitarnauja mokykloje rašant rašinius ar straipsnius.
2. Savo veiklos populiarinimas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Tinklaraštis ypatingai pasitarnauja, jeigu norite pasidalinti tuo, ką gaminate, kuriate, užsiimate. Tai gali būti bet kas: rankdarbiai, lėktuvėlių konstravimas, grojimas ar eilėraščiai. Rašydami apie savo veiklą, jūs automatiškai didinate tikimybę, kad galbūt jūsų veikla kas nors susidomės, o tai, mažų mažiausia, atneš jums didelį pasitenkinimą savimi. O kur dar visi patarimai ir parama, atsirandantys vykdant tą veiklą...
3. Kritika.
Rašydami bet kokias įžvalgas, straipsnius, jūs būsite priversti išmokti priimti ir kritiką, ateinančią kartu su blog'o skaitytojais. Labai svarbu nepraleisti to pro akis ir "neaploti" kiekvieno žmogaus, kiek skeptiškiau vertinančio jūsų rašliavas. Kad ir kaip kartais būtų pikta, vis dėl to, tenka pripažinti, kad skaitytojų komentaruose būna tiesos, tad kodėl gi tuo nepasinaudojus? Juk remdamiesi jų patarimais, jūs galite tobulėti. O to jūs ir turite siekti!
4. Bendravimas.
Dar vienas labai teigiamas pliusas rašant tinklaraštį yra tai, kad jūs susipažįstate su įvairiais žmonėmis. Blogerių auditorija yra milžiniška, tad, dėstydami savo mintis, jūs daug greičiau galite susirasti bendraminčių net jei domitės nepopuliaria sritimi. O kai kurie ryšiai gali praversti ir tolimesniame gyvenime.
5. Įgytos žinios.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Savaime suprantama, kad pradėjus rašyti blog'ą, norėsis pasiskaitinėti ir kitų žmonių tinklaraščių, nors jie galbūt bus ir visai nesusiję su jus dominančia sritimi. Bet gali paaiškėti ir tai, kad berašantieji jus sudomins tokiais dalykais, kuriais iki šiol visai nesidomėjote, o tai jus skatins gilintis į tai labiau, ieškoti dar daugiau informacijos. Taip jūs šviesitės visapusiškai, o įgytos žinios, kad ir kokios jos būtų, gyvenime pravers visada.
Apibendrindama noriu pasakyti, kad Blog'as- tai ideali saviraiškos vieta, kur jūsų neriboja niekas. Pradėdami tai rašyti, jūs neturite ko prarasti, tad kodėl gi nepradėjus dabar?.. :)
Lankytojai:616
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:02/18/15
Paskutinieji pakeitimai:02/20/15
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
temaRita Baltrušaitienė003/03/15
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį