SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 10 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Svajonių klasė prieš realybę
Mokyklos pagrindas yra klasės ir jose sėdintys mokiniai. Mokinys didžiąją dalį savo dienos praleidžia mokyklos suole, tad tai įrodymas, kad tvarkinga klasė labai svarbu mokymosi efektyvumui. Tobuliausia klasė mokinių atžvilgiu yra tvarkingai ir higieniškai prižiūrėta. Sienos būtų šviesių ir energingų spalvų. Suolai ir kėdės būtų patogūs. Taip pat lavai svarbu, kad ir naujosios technologijos: multimedija, interaktyvios lentos bei kompiuteriai - būtų geros kokybės.

Tačiau grįžkime į realybę. Nors „Santaros" gimnazijoje vasarą buvo suremontuotas ne vienas kabinetas, bet nėra klasės, kuri atitiktų visus tobulos klasės reikalavimus. Pasikalbėjus su mokiniais ir mokytojais sužinojome, kad yra seniai remontuotų klasių, kur sienos byra, lubos apipelijusios, naujųjų technologijų mažai, suolai seni ir girgždantys, grindys išvaikščiotos, nuo saulės spindulių negalinčios apsaugoti žaliuzės, klasėse oras prastas, drėgnas ir šaltas.
Visi žino, kad su finansais mokykloms yra sudėtinga, bet tiesiog labai norėtųsi, bent kažkiek to jaukimo mokyklose, nes mokytis šiais laikais yra tikrai sunku, o geros sąlygos tik padėtų.
Tad tie, kas gali padėti mūsų visų ateičiai - vaikams ir mokslui - nebūkit abejingi!
Parama mokyklai Parama mokyklai
Lankytojai:1155
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:05/22/15
Paskutinieji pakeitimai:05/27/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį