SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Tautinių šokių ansamblis „Santariečiai“
      Tautinių šokių ansamblis „Santariečiai“-  tai Kauno „Santaros“ gimnazijos paveldas. Šis ansamblis gyvuoja jau 25 metus. Taigi kokie šio kolektyvo nuopelnai „Santaros“ gimnazijai? „Santariečiai“ savo parengta programa dalyvauja mokykliniuose konkursuose, kuriuose užima aukštas vietas. Taip pat dalyvauja kasmetinėse dainų šventėse. Pasirodo kitose Europos valstybėse. Pavyzdžiui, 2011m. aplankė Vengriją, o šiais metais tęs savo kelionę į Italiją.
      Visai neseniai apklausiame kelis kolektyvo „Santariečiai“ narius. Kokius jausmus sukelia dalyvavimas aktyvioje  šokių ansamblio veikloje, kodėl norite tęsti savo dalyvavimą jame ir kas labiausiai žavi? Pirmasis mūsų pašnekovas buvo J o n a s Š o l i ū n a s. Pasak jo, šiame kolektyve tvyro itin draugiški santykiai ir dėl to jaučiasi puikiai. Jonas neslepia, jog publikos dėmesys jam patinka ir net  skatina toliau tęsti šį užsiėmimą. O paklaustas, kas labiausiai žavi, jo atsakymas buvo labai nuoširdus. „Žavi mintis, jog kai kurių šokėjų tėvai  taip pat čia šoko.“  
      Paklalbinta dar viena kolektyvo narė neslepia susižavėjimo tautinių šokių ansambliu. O t i l i j a B u r k š a i t ė išliejo mums visą širdį apie savo papamokinę  veiklą:  „Jaučiuosi NEITIKETINAI puikiai! Puikus būdas atsipalaiduoti nuo mokslu, vien sėdėdama pamokose, kai pagalvoju, kad šiandien bus šokiai, iš karto pakyla nuotaika. Be galo linksmi ir dideli festivaliai užsieniuose, dainų šventės ir kiti koncertai pateisina tikrai sunkias repeticijas. Tautinius šokius svajojau lankyti jau nuo labai seniai, tik niekur nebuvo galimybės. Todėl labai laukiau 9 klasės, kada pereisiu į ,,Santarą" ir pradėsiu lankyti šokius. Labai džiaugiuosi mūsų linksmu ir pašėlusiu kolektyvu ir nuostabiu vadovu Kazimieru! “
      Pateikiame dviejų narių nuomones,  žinoma apklausėme ir kitus, jų atsiliepimai buvo gan panašūs.  Puiki patirtis, įspūdingi koncertai ir pasirodymai, nuostabus būdas išlaikyti savo tautos šokių tradicijas.
                         Linkime Kauno „Santaros“ gimnazijos tautinių šokių kolektyvui „Santariečiai“ kuo didžiausios  sėkmės ir gausinti savo narių ratą.
Dėkojame kolektyvo nariams, atsakiusiems į pateiktus klausimus.

Lankytojai:1108
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:05/22/15
Paskutinieji pakeitimai:05/27/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį