SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 68 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Įdomiausias kabinetas „Santaros“ gimnazijoje
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Daugeliui vaikų mokykla yra labai nuobodi, bet šiame straipsnyje mes pristatysime, mūsų nuomone, įdomiausią kabinetą, kuris gali sudominti kiekvieną moksleivį. Mes aptarsime įdomiausias šio kabineto detales.

Tik įėjus į kabinetą yra pastebimi du keisti paspirtukai ir vienas didelis, išpaišytas veidrodis. Kaip sekasi? Būtent šio klausimo klausia mūsų, veidrodis. O keistai atrodantys paspirtukai parodo, kaip skiriasi laikotarpiai. Vienas iš paspirtukų primena mūsų vaikystę, o kitas parodo, kokius žaislus mūsų seneliai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Taip pat prie lango yra keistai išsiskiriantis suolas, nes jis stovi prie mokyklinių suolų ir toje vietoje visiškai nedera. Bet jame slypi labai įdomi istorija. Lietuvų kalbos mokytoja buvo užsiminusį apie jį, kai mūsų klasei rodė knygą "Paslaptingas suoliukas". Deja, mums nepavyko sužinoti visos istorijos, tačiau mes manome, kad tai buvo dovana Ritai Baltrušaitienei nuo juos buvusių auklėtinių, kurie ir išleido knygą "Paslaptingas suoliukas".
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.

Šio autobuso numerio atsiradimo kabinete istorijos kolkas dar neišsiaiškinome, nes mokytoja tai vis dar laiko paslaptimi...

Kabinetas gali būti ne tik nuobodus, bet ir įdomus. Tačiau sudominti moksleivius galima pasitelkus truputi fantazijos, kuo ir pasinaudojo įdomiausio kabineto savinkė Rita Baltrušaitienė.
Lankytojai:1246
Reitingas: (6 vertintojai)
Sukūrimo data:05/22/15
Paskutinieji pakeitimai:05/27/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį