SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 12 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kauno „Santaros" gimnazijos mokytojai
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.

Dažniausiai moksleiviai ateidami į naują mokyklą, nori būti iš anksto susipažinę su mokyklos reitingais, vyraujančia atmosfera, aplinka ir galiausiai – žinoti ko gali tikėtis iš čia dėstančių mokytojų. Todėl mes, Kauno „Santaros“ gimnazijos gimnazistai, pateiksime informacijos apie kai kuriuos čia dėstančius mokytojus.
Mes mokytojų neprašėme leidimo rašyti apie juos šiame straipsnyje, todėl jų vardų ir pavardžių neminėsime, tik įvardinsime, kokį dalyką jie dėsto.
Geriausiai pripažinta mokytoja yra lietuvių kalbos mokytoja, nes naudoja naujausias technologijas, kaip mokymo priemones. Taip pat daug reikalauja iš mokinių, ugdydama jų pareigingumą. Ši mokytoja kiekvieną dieną randa naujų būdų kaip pravesti pamoką įdomiai, greitai ir informatyviai.
Fizikos mokytojas yra vienas iš mėgstamiausių mokytojų mokykloje, dėl savo pokštų ir charakterio. Dauguma mokinių, baigę gimnaziją, jį prisimena su šypsena. Šis mokytojas visada primena pagrindines elgesio ir etiketo taisykles, kurių turi būti laikomasi visuomet, todėl jo pamokų metu tvyro maloni ir jauki atmosfera. Pamokos medžiagą išdėsto aiškiai ir konkrečiai.
Viena negerbiamiausių mokytojų yra kūno kultūros mokytoja. Tikriausiai mokiniai negerbia jos kaip mokytojos, nes už pamokų nelankymus be priežasties ir praleistus atsiskaitymus rašo 2.
Įdomiausia yra istorijos mokytoja, nes kiekvienoje pamokoje sudomina gimnazistus, pateikdama daugiau ir įdomių faktų apie dėstomą temą nei galima rasti vadovėliuose ar pratybose.
Mūsų mokykloje moko, kaip mokiniai sako: „Legendinis chemijos mokytojas", kuris ne veltui yra taip pripažintas. Jis šmaikštus, šiuolaikiškas, naudoja naujausias technologijas mokymui, o kas svarbiausia jis sugeba išmokyti chemijos net prasčiausius mokinius, jei tik jie parodo norą mokytis.
Taigi jūs matote, kokių mokytojų yra šioje mokykloje. Nemanykite, kad visi mokytojai bus tokie, mes aprašėme labiausiai išsiskiriančius mokytojus, kuriuos pažįstame. Šioje mokykloje yra daug daugiau skirtingų ir įdomių asmenybių mokytojų.
Lankytojai:1133
Reitingas: (5 vertintojai)
Sukūrimo data:05/22/15
Paskutinieji pakeitimai:05/27/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį