SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kodėl gera būti santariečiu?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kiekvieno mokinio požiūris į mokyklą yra skirtingas, tačiau visi norime mokykloje jaustis gerai. Tad nusprendėme, jog būtų įdomu ne tik patiems įsigilinti į savo jausmus, bet tai pat sužinoti kitų mokinių nuomonę ir išsiaiškinti, ar jiems gera būti santariečiais.

Mūsų nuomone, mokykla – tai lyg antri namai. Joje jaučiamės tvirtai (nors kartais ir visko pasitaiko) ir saugiai. Tačiau bene svarbiausias dalykas yra tas, kad galime reikšti savo nuomonę ir mintis, į kurias bus atsižvelgta.  „Mokykloje galiu bendrauti su mokytojais laisvai ir įvairiomis temomis. Tai pat nebijau pateikti savo nuomonę tiek bendraklasiams, tiek mokytojams, nes žinau, jog būsiu išklausytas, o kartais ir suprastas.“- E. L. Tad mums yra svarbi laisvė.

Be to Kauno „Santaros“ gimnazijos mokiniams didelę reikšmę turi atmosfera mokykloje, nes anot vienos gimnazistės, gimnazijoje ji jaučiasi gerai, nes klasėje ir tarp visų klasių vyrauja šilta atmosfera, kuria ji labai žavisi.

Tačiau nepamirškime, jog mokslui tai pat yra keliami dideli reikalavimai. „Man gera būti santariete, nes čia, šioje mokykloje, jaučiu, jog galiu pasiekti daug ko, o ir, remiantis Plutarcho mintimi „Mokinys – ne indas, kurį reikia pripildyti, o fakelas, kurį reikia uždegti“. „Santaros“ mokytojai moka uždengti mokinius, kas išties yra svarbu“, – teigė viena pirmosios A klasės mokinė. Iš jos minties galime matyti, jog „Santaros“ gimnazijoje mokytojų darbas ir įtaka yra labai svarbi ir mokiniai, kurie siekia aukštų rezultatų, atsižvelgia į mokytojų kompetencijas ir jų atsidavimą darbui.

Taip pat mokiniams gera būti santariečiais, nes yra daug veiklos: renginių, ekskursijų, paskaitų, kurių rezultatai džiugina, teikia patirties, naujų įgūdžių ir žinių. O paklaustas gimnazistas sakė, kad  „gera būti santariečiu, nes mokykla sparčiai tobulėja ir vykdo reformas, o dėl to visada nenuobodu būti mokyloje. Daug renginių, į kuriuos nori nenori būsi įtrauktas, ir nori nenori tau bus smagu, štai dėl ko „Santara“ yra išskirtinė ir dėl ko man smagu mokytis joje“.

Taigi pateikę svo nuomones ir išklausę gimnazistų požiūrio, galime teigti, kad „Santaros“ gimnazija daugeliui iš mūsų ne tik puiki vieta kaupti žinias, bendrauti ir kurti, bet ir kelias į įvairiausias veiklas, užsiėmimus, kurie, be abejones, ugdo ir augina mus. Turbūt svarbiausia tai, kad jaučiames čia savi, laisvi ir nevaržomi. Tad belieka tik pasidžiaugti ir tikėtis, kad viskas tęsis taip ir toliau.
Lankytojai:1126
Reitingas: (8 vertintojai)
Sukūrimo data:05/22/15
Paskutinieji pakeitimai:05/06/20
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį