SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 13 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Mūsų gimnazijos sporto salė

Kiekviena gimnazija turi sporto salę, kurioje mokiniai gali sportuoti, žaisti, mankštintis, lavinti savo kūną. Taip pat mūsų gimnazija - ne išimtis, moksleiviai turi galimybę atlikti fizinį lavinimą. Bet ar mūsų mokyklos, sporto salės, aplinka yra tinkama sportui? Ar sporto salės įranga yra tinkama naudojimui?

Sporto salė yra didelė, erdvi, pagal dydį tinkama sportui. Pažiūrėjus į sienų apdailą, galima pamatyti apsilupusius dažus, nešvarias, pripaišytas sienas. Grindys yra nelygios, kai kur net atšokusios. Langai yra pakankamai aukštai, todėl po fizinio lavinimo pamokų, salės kvapas nėra tinkamas kvėpavimui. Antro aukšto grindys yra visiškai kreivos, nestabilios, laiptuose yra skylė.

Salės įranga yra pasenusi. Buomas, kuriuo vaikščioja mergaitės, senas, klibantis bei pasviręs. Čiužiniai suplyšę. Badmintono musytės visiškai išklęrusios, netinkamos žaidimui, o raketės sudilusios. Šokdynių galai, už kurių reikia laikyt, sulužę arba visai jų nėra. Vienas iš krepšinio lankų klibantis, nėra tinkamas naudoti

Atsižvelgiant į visą tai, mūsų mokyklos sporto salės aplinka bei sporto įranga tikrai nėra tinkama sportui. Todėl reikėtų imtis salės tvarkymu: perdažyti sienas, sutvarkyti grindinį, langus, laiptus ir antrą aukštą. Taip pat reikia nupirkti pakeisti seną įrangą- badmintono raketes, musytes, kamuolius ir t.t.

Apibendrinant mūsų salė pakankamai prasta, tikrai yra kur tobulėti, todėl tikimės, kad ateityje bus atsižvelgiama į tai ir mūsų salė bus pati saugiausia ir jaukiausia sportui.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:1176
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:05/22/15
Paskutinieji pakeitimai:05/27/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį