SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 17 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kauno „Santaros“ gimnazijos valgykla

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Valgykla - tai turėtų būti mokinio širdžiai maloni erdvė, kurioje mokiniai ilsisi po sunkių kontrolinių, sotinasi, neretai ir baigia nespėtus atlikti namų darbus. Tačiau, kaip ir daugelis dalykų gyvenime, tai nėra tik privalumų pripildyta erdvė. Ne visos valgyklos mokiniams yra tokios mielos, kaip jau minėta. „Santaros“ gimnazijos valgykla, mūsų manymu, turi daugiau neigiamų savybių nei teigiamų.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Visu pirma, norėtume pradėti nuo pačių valgyklos darbuotojų, kurių gimnazijoje yra ganėtinai mažai. Tai, savaime aišku, įdaro įtaką ir jų darbo greičiui. Darbuotojos, atrodo, nėra pratusios dirbti su mokiniais, nėra labai draugiškos eilėje laukiančių žmonių atžvilgiu (ne kartą jaunesni mokiniai turėjo laukti eilėje ilgiau, nes vyresnieji „užlenda“ ir pinigus paduoda pirmi).
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Tačiau, valgykla nėra tokia jau bloga, kaip galėjo pasirodyti iš pirmųjų pastraipų. Nepaisant pastovaus maisto trūkumo valgykloje ir ne itin draugiškų darbuotojų, valgykla pasižymi ganėtinai skaniu maistu, kurio kainos, tiesa , taip pat nesikandžioja. Taip pat privalu paminėti ir išradingą bei žaismingą gimnazijos valgyklos interjerą, pritaikytą mokiniams. Tokioje širdžiai artimesnėje aplinkoje mokiniai gali jaustis kiek geriau, nesijausti suvaržyti mokyklos taisyklių.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
„Fu! “ - tai bene pirmasis išgirstas žodis iš apklaustų žmonių lūpų, kai jų klausėme, ką gi mokiniai mąsto apie mokyklos valgyklą. „Valgyklos patalpos yra mažai vėdinamos. Todėl nemalonus kvapas, sklindantis iš valgyklos, tarytum atstumia mus nuo ten esančio maisto“, - toliau kalba mokiniai. „Tačiau, - nusijuokia vienas jaunuolis, - nors aplinka valgykloje yra maloni, jauki. Malonu tokioje nusirašinėti...“
Lankytojai:1460
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:05/22/15
Paskutinieji pakeitimai:05/27/15
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
išsipildymasAnonimas009/10/15
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį