SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Gerai tas stalo tenisas

Visai neseniai  atsirado stalo tenisas. Tai iš pirmo žvilgsnio mažas pakitimas gimnazijoje, bet jeigu sakyčiau, jog tai yra, mano manymu, pirma tikra pramoga ir minčių atitraukimas, poilsis, sukurtas "Santaroje". Ši iš pirmo žvilgsnio maža pramogėlė virsta į galbūt naują smagią pradžią mokyklos sistemoje ir pamokų - pertraukų rutinoje.
Tai yra naujas žvilgsnis Lietuvoje į mokymąsi - dabartinėje "Santaroje" ar beveik visose kitose šalies mokyklose mokinys paklaustas, ar jam patinka eiti į mokyklą, atsakytų, jog ne, jog jis nemėgsta mokyklos. Kodėl? Mokyklose per daug streso, mokiniai prislėgti kontrolinių darbų ir mokytojų pageidavimų, agresyvaus bendravimo su bendraklasiais, gaila, bet kartais ir su mokytojais...
O štai "Santaros" gimnazija pasirodo su nauju būdu atpalaiduoti mokinius - stalo tenisas.
Pats mėgstu žaisti šį žaidimą, todėl man tai yra išsigelbėjimas - atsiriboti nuo įprasto mokyklos gyvenimo ir atvėsinti smegenis nuo nesibaigiančios informacijos tėkmės. Žaisdamas pasijuntu lyg suradęs oaze dykumoje.

Gerbiu savo mokykla už tai, jog imasi reformų, ir tikiuosi, jog tai nėra pabaiga, tikiuosi, kad atsiras ir kitokių pramogų, malonių užsiėmimų.
Daugiau poilsio zonų!
Lankytojai:1067
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:05/24/15
Paskutinieji pakeitimai:05/28/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį