SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 16 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Šokiai ir dainos mus jungia!
Po tris savaites trukusių repeticijų, per jas atsiradusių skylių sportinių batelių paduose (tai įrodymas, kaip sunkiai dirbom! :)), tačiau nuoširdžių šypsenų ir gero laiko kartu, gegužės 30 – ąją Dainų slėnyje įvyko Kauno miesto moksleivių dainų ir šokių šventė „Mano miestas“, kurioje dalyvavo ir mūsų gimnazijos tautinio meno ansamblis „Santariečiai“.
Nors ir sekino nuolatinis važinėjimas į ir iš repeticijų, taip pat pasitaikydavo nesutarimų, tačiau susibičiuliavome su kitais Kauno mokyklų moksleiviais, be to, kai atiduodi viską, ką gali ir matai, kaip tau ploja sausakimšas Dainų slėnis, pasimiršta visi neigiami dalykai.
Pati įgijau neįkainojamą patirtį, susiradau naujų draugų ir tiesiog puikiai praleidau pavasario pabaigą! Na, o štai, ką apie šį renginį mano keletas kitų šokėjų:
„Man dainų šventė patiko jau vien todėl, nes vyko naktį, nors mažiems vaikams ir teko šokti naktį, tačiau įspūdis dėl animacijų ir švieselių buvo nepakartojamas. Taip pat patiko, jog privertė mūsų kolektyvą bendradarbiauti, o tam dedu didžiulį pliusą.“ (Vaida)

„Dainų šventė leido man produktyviai ir įdomiai praleisti laiką prieš, per ir po renginio. Nesigailiu, kad joje dalyvavau ir žiūriu į priekį.“ (Mindaugas)

„Šita šventė buvo pati gražiausia mano gyvenime! Visas laikas praleistas su šokėjais, vadovu, ilgos ir varginančios repeticijos beveik kiekvieną dieną buvo įsimintinos. Buvo taip nerealu šokti ir matyti aplink tiek taug žiūrovų! Su didžiaaausiu nekantrumu laukiu kitos dainų šventės jau Vilniuje.“ (Otilija)

„Anksčiau apie šį renginį girdėdavau kiekvienais metais, nes draugas Arnas vis minėdavo, kaip linksma ir smagu dalyvauti dainų šventėje. Šiais metais galėjau pats tai pajusti. Tai buvo pirmas kartas, kai šokau tautinius šokius tokiame svarbiame renginyje prieš visą Lietuvą. Neapsakomas jausmas šokti kolektyve, pilname gerų šokėjų ir draugų, kai Tave stebi tūkstančiai akių... Už šią įspūdingą patirtį esu dėkingas savo šokių vadovui ir baletmeisteriui Kazimierui Kondratavičiui, kuris išmokė mane šokti bei priėmė į „Santariečių“ kolektyvą. Taip pat dėkoju savo draugams šokėjams, kad užtikrino gerą nuotaiką. Dabar suprantu, ką Arnas turėdavo galvoje, kai sakydavo, kad dainų šventėje smagu.“ (Linas)
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Gal atsiras ir daugiau norinčių prisidėti prie mūsų? :)
Lankytojai:1116
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:06/17/15
Paskutinieji pakeitimai:06/17/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį