SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 15 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Nuoširdžiai: nenoriu tavęs, vasara!
Įspėjimas: jei esi optimistas, neskaityk šio straipsnio!
Jei vieni, tik prasidėjus naujiems mokslo metams, jau laukia kitos vasaros, tai kiti, pavyzdžiui, aš, jos visiškai nenoriu. Kartais jaučiuosi kaip nenormali, nes, kai tik kas užsimena apie mėgstamiausius metų laikus, visi nedvejodami atsako: „Vasara!“, o aš patyliukais išlemenu: „Ruduo...“

Kodėl aš nemėgstu vasaros? Ogi, visų pirma, kiekvieną vasarą išsikeliu sau daugybę naujų tikslų,  kurių dažniausiai nei vieno neįvykdau... Tik atšilus orams, miesto gatvės pasidaro lyg autobusai prieš didžiąsias metų šventes, o, be to, ant mano veido po metų pertraukos įsitaiso strazdanos ir mano balta oda pradeda švytėti lyg žibintas, tad niekur nesinori eiti iš namų.

Taip pat daugelis sako, jog žiemą jiems prasideda meškos sindromas – jie aptingsta ir nesugeba nieko daryti, na, o man tai pasireiškia tik atšilus orams... Miegu iki vidurdienio, įsijungiu televizorių ir pradedu žiūrėti jau kelis kartus matytą filmą, tuomet prisivalgau ir vėl nueinu miegoti. O tada, žinoma, tėvai sugalvoja važiuoti atostogauti prie jūros! Tuomet prasideda skundimosi laikotarpis... Neįtinka vampyriška oda, pradedu išgyventi dėl savo kojų storio, tad atėjus į paplūdimį, suprantu, kad tai buvo mano blogiausias sprendimas.

O! Prisiminiau dar vieną dalyką! Vasaros nekenčiu dar ir dėl to, jog tuomet atgyja visokie vabzdžiai, o aš, bailė, jau ir boružių bijau, tai, ką jau kalbėti apie didesnius padarėlius...
Na, bet dėl vieno dalyko tikriausiai sutiksite – vasara – pats trumpiausias metų laikas, tad tai dar viena priežastis, kodėl nuoširdžiai jos nemėgstu.

Tai va, taip ir praslenka nusiskundimų pilni trys mėnesiai ir tuomet laukia vargo kupini devyni... Sėkmės, mielieji!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:1259
Reitingas: (5 vertintojai)
Sukūrimo data:06/18/15
Paskutinieji pakeitimai:08/10/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį