SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 43 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Atrask save pasaulyje!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
                ,,Tai ne vieneri metai gyvenime - tai gyvenimas metuose.’’ (Kristina, mainų metai Belgijoje)
        Kalba – tai bene didžiausia vertybė bendravime, pažinime. Tačiau taip pat ir aukščiausia kliūtis. Nemokėdamas kalbos, negalėsi susišnekėti su kitos tautos atstovu.
       YFU –  nepelno siekianti tarptautinė edukacinių manų organizacija veikianti daugiau 50-tyje pasaulio šalių. Ši organizacija padeda plėsti žmonių akiračius, suteikia galimybę pažinti kitų šalių kultūras ir skatina suvokimą, kad mes visi esame pasaulio piliečiai. Pasaulinį YFU tinklą vienija tikėjimas, kad pilnas panyrimas į kitą kultūrą yra efektyviausia priemonė įgyti įgūdžių, reikalingų klestėti vis labiau daugiakultūrėje, persipynusioje ir konkuruojančioje globalioje visuomenėje. Taigi, ką sūlo YFU?
      YFU siūlo gyvenimo nuotykį, atskleidžiantį geriausias žmonių savybes, įgalina sukurti visą gyvenimą trunkančius santykius, pakeičia pasaulio sampratą. YFU yra šalia kiekviename šio nuotykio žingsnyje, nuo paraiškos pildymo iki grįžimo ir net pasibaigus manų programai padeda palaikyti ryšius su tarptautine bendruomene. Organizacija kuria saugią ir atvirą aplinką, kurioje paprasta tobulėti ir lengviau pažinti skirtingas kultūras. YFU skiepyja aistrą visą gyvenimą mokytis.
     Su mainų programa, padedami mūsų gimnazijos vokiečių mokytojos, ekspertės ir YFU savanorės Angelinos Petrauskienės, nuo 2003 metų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę mokytis užsienio gimnazijose: net 20 ,,Santaros” gimnazijos mokinių įgijo neįkainojamos patirties. Džiugu, kad  3 užsieniečiai mokėsi ir mokosi mūsų gimnazijoje.
    Taigi, ,,Santaros” gimnazija skatina mainų programų dalyvius prisidėti ir naudoti įgytas žinias ir įgūdžius, kad ir kur jie bebūtų.
Lankytojai:896
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:11/13/15
Paskutinieji pakeitimai:11/13/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį