SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Interneto poveikis žmonėms ir visuomenei
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Jau daugelį metų internetas vienaip ar kitaip keičia bei formuoja milijonų žmonių įpročius. Mes daug laiko praleidžiame prisijungę prie vieno ar kito interneto puslapio, kuriame ieškome informacijos, žaidžiame žaidimus ar atliekame kitą veiklą. Internetas tapo labai svarbiu įrankiu įvairių profesijų žmonėms, nes čia informaciją galima rasti daug greičiau negu bibliotekoje iš knygų. Pasaulinis tinklas tapo vienu svarbiausių išradimų, nes jis yra labai platus ir naudingas įvairiems žmonėms.

Keisčiausias dalykas yra tas, kad toks naudingas dalykas sukėlė labai didelė socialinę problemą - priklausomybę nuo interneto. „Kaip atpratinti vaiką nuo kompiuterio? Jis nebemato nieko. Gyvena savo sukurtame pasaulyje. Jam viskas neįdomu…“, – dažnai skundžiasi tėvai. Atlikti tyrimai rodo, kad nuolatinis žaidimas kompiuteriu smegenyse gali sukelti  tokių pat pokyčių, kokių sukelia kitos priklausomybės. Dažniausi tokios ydos ,,nešiotojai" 12-17 metų asmenys.
Priklausomybės nuo kompiuterio simptomai:
*** pernelyg didelis praleidimas prie kompiuterio,
*** šeimos poreikių vengimas,
Priklausomybės nuo kompiuterio pagrindinė priežastis – stresas:
* išsiskyrimas,
* įtempti mokslai,
* barniai namuose,
* tėvų skyrybos,
* nelaiminga meilė,
* darbo netekimas ir t. t.
Savaime aišku gali būti, kad žmogui tai tiesiog patinka ir tai laiko savo hobiu, bet nepaisant to tai yra didelė problema ir ją reikia būtinai spręsti.

Apibendrinant verta pasakyti, kad virtuali erdvė kiekvieną dieną pasitarnauja milijonams žmonių - internetas tapo žemėlapiu, spauda, laikrodžiu, naujienų šaltiniu, skaičiuotuvu, telefonu, radiju, televizija ir daugeliu kitų dalykų. Bet negalima pamiršti to, kad toks dalykas su savimi atsineša ir daug problemų, kurias reikia spręsti, viena didžiausių - priklausomybė nuo šios erdvės.


Lankytojai:948
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:04/09/16
Paskutinieji pakeitimai:04/10/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį