SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 20 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kuri sau ar kitiems?
Esu tikra, kad skaitydamas šį straipsnį, neabejotinai atpažinsi save. Kuo toliau, tuo daugiau atsiranda žmonių, kurie lieja savo mintis, net nepagalvodami apie pasiskolintą šiokią bei tokią mintį iš kito žmogaus, kuris kuria dažniausiai keistą poeziją, į savąjį sąsiuvinį. Keistą poeziją? Būtent.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Ne kartą skaitant kažkieno mintis pavyzdžiui internete, užkliūva logikos trūkumas. Kurį laiką  dar bandome iššifruoti parašytą mintį, bet dažniausiai pakankamai greitai suvokiam, jog tai beviltiška. Belieka tik susiraukti ir ,,scrollinti“ į apačią. Kompetencijos trūkumas? Veikiausiai tai pavadintume ,,Rašytojo netvarka galvoje“. Rašytojas, jau spėjęs susidurti su neigiamų komentarų liūtimi, susimąsto, kad vis dėlto jo beveik niekas nesupranta. Tada jis iškelia klausimą – aš rašau sau, ar bandau įtikti visuomenei? Be abejo, tie, kurie siekia populiarumo ar internautų pripažinimo, tiesiai šviesiai galima sakyti, kad jie rašo ne visai tai, ką norėtų ir patys jaučia, nes yra priversti mąstyti kaip visa pilka žmonių masė. Kitaip sakant, tai, ką jis perteikia, turi būti suprantama visiems. Tada, žiūrėk, jau ir ,,like“ gauni.

Žmogus, kuris rašo tik sau, norėdamas pasireikšti kūrybiškai ar tiesiog neturėdamas ką veikti, (o gal nori didžiuotis savimi) neturėtų kreipti dėmesio į kitų žmonių nuomonę. Po velnių, juk tu rašai dėl savęs, dėl savo jausmų! Tas subtilus rašymas, sau pačiam yra pats priimtiniausias, tai lyg paslaptinga mintis, kurią supranti tik tu pats ir net nesivargini ar kas supras, nes, paprasčiausiai, tau įdomu tik tai, ką pats sugebi perteikti iš savęs. Sujungi į vieną pačias keisčiausias mintis, ir tau tai tampa nuostabu, nesvarbu, kad kitas to nesupranta! Kaip A. Užkalnis rašė, nestabdykite: jei gatvėje pamatyta sena moteris panaši į šlapią alkaną katę, prisiminkite tai. Jei pyragėlis parduotuvės vitrinoje priminė žmogaus ausį, arba alkūnę, arba jūsų paties iškištą spuoguotą liežuvį, kai jį matote vonios veidrodyje, prisiminkite tai. Rašydami nebijokite būti patys sau ,,faini“!
Lankytojai:942
Reitingas: (5 vertintojai)
Sukūrimo data:04/09/16
Paskutinieji pakeitimai:04/12/16
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
pavadinimasAnonimas004/10/16
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį