SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
20 metų NBA rekordas kabo ant plauko?!?!?!?

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šis NBA krepšinio lygos sezonas yra dramatiškiausias per pastaruosius 20 metų. Manau, kiltų didelis klausimas KODĖL? Nes  Golden State "Warriors" komanda, vedama Stephen Curry, kesinasi į visų laikų rekordą, kuris priklauso Chicago Bulls: 72 pergalės ir tik 10 pralaimėjimų. Kai tuo tarpu GSW komanda jau turi 71 pergalę ir 9 pralaimėjimus, nors iki sezono galo liko dvi rungtynės.
Chicago Bulls 95-96 metų sezone laimėjo tik 5 varžybas iš eilės, kai tuo tarpu GSW 24 varžybas. Pažiūrėją atidžiau į sezonų palyginimus, pamatysime, kad po 80 sezono rungtynių komandų pergaliu ir pralaimėjimų skaičius yra VIENODAS.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Michael'as Jordan'as (23) tais metais, viso sezono metu pelnė 2491 TAŠKUS. Jis tapo naudingiausiu žaidėju tų metų sezone. Tuo metu jam buvo 32 metai, kai šiuo momentu Stephen'ui Curry yra tik 27 metai, ir` jis pelnė 2275 taškus.
Didelę įtaką daro Curry tritaškių metimų pataikymo procentas. Daugelį varžybų jis įmetė finalinius Buzzer Beater'ius, arba kitaip sakant pergalingą metimą su sirena.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Daugelis nenorėtų, kad rekordas būtų pagerintas, o gal ir ne, tačiau kaip ir kiekviename sporte yra dvi sirgalių pusės. Šį kart išreikšiu savo nuomonę: norėčiau, kad rekordo nepavyktų pagerinti GSW komandai, kad jie sukluptų ir jam sukaktų 20 metų.
Lankytojai:826
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:04/10/16
Paskutinieji pakeitimai:04/11/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį