SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 13 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Nusirašyti ar ne?
Dauguma iš mūsų esame bent kartą per savo dienas mokykloje nusirašę namų darbus, todėl man iškilo klausimas, ar namų darbų nusirašymas yra blogas dalykas?
Mano nuomone namų darbų nusirašinėjimas yra beprasmiškas dalykas, nes nusirašant nieko neišmokstama, nusirašinėjimas yra tas pats lyg svetimų minčių vagimas, juk visi galime suprasti ir įsiminti skirtingai. Bet dėl nusirašymų negalime visą kaltę versti mokiniams. Kai kurie mokiniai, vienas iš jų esu aš, nusirašinėja ne dėl to, kad patys nesugeba padaryti namų darbų, o dėl to, kad kalnai namų darbų mus verčia rinktis kam skirti daugiau dėmesio namuose ir išmokti savo pastangomis, ir ką tiesiog nusirašyti klasėje, nes ta pamoka ar tema neatrodo reikšminga. Todėl nusirašinėjimas yra blogai, nes nusirašant ne tik yra išnaudojamos kito mokinio pastangos, bet ir iš to nėra jokios naudos.
Aišku ne visi mano bendraamžiai sutiks su mano nuomone. Dauguma mano pažįstamų teigia, kad namų darbų nusirašymas yra pagalba kitam. Tuo jie nori pasakyti, kad nesupratę užduoties pasikliausbendraklasiais ir nusirašę supras savo klaidas. Kiti teigia, kad nusirašymas yra išsisukimas nuo blogo pažymio, dažnai mokytojai renka pratybas ar sąsiuvinius ir parašo mums įvertinimus, o jeigu jie bus neatlikę užduoties gaus bloga įvertinimą tik dėl to, kad pamiršo. Draugų nuomone todėl galima nusirašyti nuo kito, taip jie išsisuka nuo nemalonumų ar išsiaiškina ko nesupranta.
Taigi nusirašinėjimas, kiekvienų yra vertinamas skirtingai, vieni teigia, kad tai jiems padeda išvengti nemalonumų ar suvokti savo klaidas, kiti - tai yra beprasmiškas dalykas, kad ir kokia būtų nuomonė apie šį dalyką, abi pusės tai darys mažiau ar daugiau.
Lankytojai:841
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:04/10/16
Paskutinieji pakeitimai:04/17/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį