SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Ar šiuolaikinis jaunimas savarankiškas?
Aš ir visi mano amžiaus žmonės, anksčiau ar vėliau gyvens atskirai be tėvų. Bet tokiam gyvenimui reikėtu pradėtu ruoštis anksčiau. Pradėti būti labiau savarankiškam ir labiau atsakingam.
Šiuolaikinis jaunimas nėra savarankiškas, jie yra išlepinti. Nes daugelis jaunuolių gyvena iš tėvų piniginės ir išleidę visus jiems duotus pinigus, prašo vėl. Tačiau negavę tų pinigų jie pradeda pykti ant tėvų. Bet juk tėvų pinigai yra riboti. Ir jie patys tikriausiai nežino, kaip tuos pinigus užsidirbti. Kai aš su savo draugu buvau parduotuvėje, jis pirko gana daug įvairių dalykų. O kai aš jo paklausiau, kiek tu turi pinigų ir ar tau jų užteks kitai dienai, jis atsakė: „Tėvai rytoj man duos dar pinigų". Bet kai aš jo paklausiau, ar jis pats užsidirba bent kiek pinigų, jis man atsakė, kad jam viską nuperka arba duoda pinigų, todėl jam nereikia sukti galvos dėl darbo.
O ką daro jaunimas grįžęs namo, po to kai išleidžia visus tėvų duotus pinigus? Jie greičiausiai atsisėda prie kompiuterio ar televizoriaus ir pradeda reikalauti iš tėvų, kad jiems padarytų ir atneštų valgyti. Bet juk tėvai visa dieną dirbo, kad galėtų duoti pinigų savo vaikui kitą dieną, o jie vis tiek juos išnaudoja.
Todėl manau kad šioulaikiniam jaunimui reikia keistisir pradėti būti labiau savarankiškiem ir neišnaudoti tėvų. Jiems tūrėtų susirasti kokį darbą vasarai ir išmokti ką nors pasidaryti patiems.
Lankytojai:890
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:04/10/16
Paskutinieji pakeitimai:04/17/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį