SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
                              Pavadinimai, kurie daug žada
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Užtenka atsidaryti pirmą pasitaikiusį internetinį portalą ir jūsų smalsumą iškart pradės atakuoti dešimtys intriguojančių, gąsdinančių ar net šokiruojančių antraščių. Sudominti skaitytoją - svarbu, bet, rodos, daugeliui straipsnių rašytojų tai tampa vieninteliu ir pačiu svarbiausiu tikslu. Tačiau, kai taip atsitinka, daug kas nukenčia. Kas?

Ogi visi. Tiek skaitytojas, tiek rašytojas. Na, nenukenčia nebent vadinamosios ,,supermamos'', kurioms tokios ,,perspaustos''  antraštės užaugina sparnus ir jos skrenda į internetinius forumus ( kita vertus, koks skirtumas, juk jos pačių straipsnių net neskaito). Tiesa, ir nuo jų vėliau kas nors nukenčia. Taigi paprasti skaitytojai, natūraliai sudominti, atsivers tekstą ir staiga supras, kad ,,ne viskas auksas, kas auksu žiba''. Turiu galvoje, kad straipsnis palyginus su antrašte pasirodys esantis visiškas niekalas arba jos net neatitinkantis. Dar gerai jei perskaitei vieną prastą straipsnį, bet jei tokių dešimt iš eilės? Tada tai tikras vargas skaitytojui, kuris ieško puikaus ir informatyvaus teksto. Taip pat skaitytojas gali pasijusti apgautu ir susidaryti stereotipą ,, Gera antraštė - blogas straipsnis'', kuris ne visada yra teisingas. Kaip nukenčia rašytojas? Visų pirma, jei dėmesys tampa jo rašymo tikslu, jis gali pamiršti, ką iš tiesų norėtų pasakyti ir imti taikytis prie to, ką visi norėtų išgirsti. Be to jo rašomi straipsniai gali tapti visiškai primityviais ir nenuoširdžiais.

Kartais žvilgtelėjus į orų prognozes skelbiančius straipsnius iš ryškių veiksmažodžių gali pasirodyti, kad Lietuvoje spaudžia šalčiai, ne ką mažesni kaip Jakutske, ateinanti šiluma čia veržiasi karščio bangomis, o vėjo sustiprėjimas čia prilygsta tornadui. Bet užtenka vieno paspaudimo ant antraštės, kad suvoktum, jog tornadas sukasi visai ne už lango, o straipsnio kūrėjo galvoje.
Lankytojai:907
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:04/10/16
Paskutinieji pakeitimai:04/11/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį