SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 10 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kauno centro kavinės
 Miesto centras yra bene populiariausia vieta, kur susitinka praleisti laiką bendraklasiai, poros ar seni draugai. Apsižvalgykime po Kauno centrą – Laisvės alėja, senamiestis... Tai vietos, kur atsiveria nuostabus vaizdas, nuolat verda gyvenimas ir yra įvariausių kavinių: nuo ramių, jaukių, jaunimo pamėgtų vietelių iki išskirtinų, užsienio virtuvės restoranų. Taigi, kokios Kauno centro kavinės yra populiariausios tarp jaunų žmonių ir kodėl?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
 Daugelis kavinių miesto centre yra labai jaukios ir jose nuolat matoma jaunų veidų. Akivaizdu, kad jaunoji karta tikrai mėgsta leisti laiką prie kavos puodelio, nes būtent nedidelėse vietelėse ir yra sutinkamas jaunimas. Nepaisant ir to, ar darbo diena, ar savaitgalis, skaičius lankytojų nesikeičia, mat yra kelios gimnazijos pačiame Kauno centre, iš kurių per pertraukas laiką leisti ateina gimnazistai. Pavyzdžiui: Kauno ,,Maironio‘‘ gimnazijos ar ,,Aušros‘‘ gimnazijos mokiniai. Dažnai jaunų žmonių galima pastebėti ,,Coffee Inn‘‘ kavinės viduje ar net einant Laisvės alėja su orandžiniu puodeliu, kurį puošia baltas šios kavinės ženklas.  Būtina paminėti ir ,,Vero Cafe‘‘  bei ,,Caif Cafe‘‘  kurios yra taip pat labai pamėgtos jauno amžiaus žmonių. Turbūt jau pavadinimas išduoda, kad šiose vietose galima greit įsigyti kavos, kuri sušildys žiemą bei atgaivins karštą vasaros dieną. Kaipgi nepaminėjus ,,101 kepyklėlės“, kuri gyvuoja jau daugelį metų ir vis nenuvilia bandelių skoniu. Na, o 2015 metais Vilniaus gatvėje atsidariusi ,,Holy Donut‘‘ siūlanti šviežiai iškeptas spurgas, skirtas ir mėsavalgiams, ir veganams, taip pat kasdien susilaukia vis daugiau smaližių.  Apklausus kelis 10-tokus, daugelis atsakė, jog kavinės Kauno centre yra labai geros susitikimams, nes ,,patogus‘‘ susisiekimas, nereikalauja daug išlaidų, yra jaukios bei vilioja gardžiomis kavomis ar šiltais pyragais.  Atsižvelgiant į žmonių lankomumą šiose kavinėse bei atliktą apklausą, galima teigti, kad tai yra populiariausios susitikimo su draugais vietos, mat jauki Kauno centro aplinka, šiltas aptarnavimas, nedidelės gerų produktų kainos, rami muzika tikrai pritraukia daug žmonių.
 Kiek žmonių, tiek ir nuomonių  - ne visi mėgaujasi kavinėmis centre, kiti verčiau renkasi ką nors kito. Nors ir Kauno centrą supa gardūs snakėstų kvapai, ne visus  žmones tuo galima suvilioti. Dalis apklaustųjų atsakė, kad kaina yra neverta kokybės, aptarnavimas atšiaurus, o ir pati kavinė yra niūri ar visai nedvelkianti jaukumu.  Reikia paminėti ir darbuotojas, kurios paprastą kavą ruošia labai ilgai. Dažniausiai apklaustieji renkasi ne kavines, kurios siūlo tik kavą ir pyragus, o restoranus, kurie geba nustebinti maisto kokybe ir mandagiu aptarnavimu. Šie žmonės mėgsta gyvą muziką, kurią siūlo ,,Miesto sodas‘‘. Norinčių išmėginti ką nors naujo, visada laukia ,,Rhodos‘‘ – graikiškos virtuvės restoranas, priverčiantis pasijusti taip, lyg būtum šioje Pietų Europos valstybėje. ,,Sushi Express‘‘ yra taip pat pamėgta vieta, kuri siūlo skanius Japoniją primenančius sušius. Akivaizdu, kad šio tipo žmonės labiau mėgsta subtilesnes vietas, tačiau apžvelgus Kauno miesto centrą, vis dėlto reikia pripažinti, kad didžioji dalis jaunimo renkasi kavines, siūlančias kavą bei pyragus, mat jos labiau dvelkia jaunatviškumu. Reikia pripažinti, kad kiekvienas žmogus unikalus ir nestebina tai, kad ir skoniai skirtingi.
 Taigi, Kauno centras yra viena iš labiausiai pamėgtų jaunimo vietų praleisti laiką, o kavinės jame yra taip pat lankomos. Nors ir kai kurių žmonių skoniai skiriasi, svarbiausia yra tai, kad miestas yra gyvas ir dieną, ir naktį; ir vasarą, ir žiemą, nesvarbu tai darbo diena, ar savaitgalis. Kodėl gi nepaskambinus senai matytam draugui ir nepasiūlius popietę praleisti miesto apsupty?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:1147
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:04/10/16
Paskutinieji pakeitimai:04/11/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį