SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Mokytis kitaip!
    Mokykla neatsiejama mūsų kasdienybės dalis, kurią kiekvienas norime paįvairinti. Į mokyklą mes, paaugliai, einame ne todėl, kad mums patinka, o todėl, kad reikia. Šiuolaikinės mokyklos stengiasi padaryti taip, kad į jas eiti būtų malonu, ieško įvairių alternatyvų, pavyzdžiui - mainai tarp mokyklų. Juk įdomu būtų visą savaitę eiti į kitą mokyklą, šiek tiek paįvairinti kasdienę aplinką.
    Šiek tiek aplinką šiais metais pakeičiau ir aš, pasinaudodama kita alternatyva - VDU organizuojamu projektu "Moksleivi, pabūk studentu!". Įsivaizduok, visą savaitę tu palieki savo klasę ir tampi vienu iš šio universiteto studentų. Projekto tikslas - supažindinti moksleivį su universitetu, jį dominančiomis studijomis ir pristatyti studentų atstovybę (SA). Jei esi mūsų mokyklos mokinių taryboje, galiu drąsiai teigti, jog baigęs mokyklą būsi ir SA dalimi. Sudominau? Tad klausyk! Kiekvienas norintis dalyvauti šiame projekte turi galimybę tai padaryti, tereikia užpildyti anketą, kuomet yra paskelbta registracija (artimiausioji numatyta 2016m. rudenį) ir tada tik reikia tikėtis, jog patekai! Atrodo paprasta? Taip ir yra!
    Taigi, jeigu nori pakeisti savo kasdienybę ir iškeisti pamokas į paskaitas, tikrai turi tokią galimybę! Moksleiviai grįžta tik su pačiais geriausiais prisiminimais ir įspūdžiais, tad linkiu ir jums pasinaudoti šia galimybe ir pasisemti kuo daugiau iš šio projekto!
Lankytojai:922
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:04/10/16
Paskutinieji pakeitimai:04/10/16
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
pritrūkoRita Baltrušaitienė004/17/16
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį