SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 11 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Alkoholis - draugas ar velnias?
Visi mes žinome, kad grižę iš mokyklos mes jaučiam pasitenkinimo jausmą, Jaučiamės laisviau, lyg atitrūkę nuo mokyklos, mokytojų ir piktai susiraukusių veidų, kurių  yra daug mokykloje.
Juk daugeliui mokykla yra tiktai kančia. Gal todėl ir stengiasi numalšinti savo kančias arba stresą - alkoholiu.
Alkoholis - tai yra kiekvieno žmogaus silpnybė ir stiprybė. Žinoma daugeliui silpnybė, nes tai lyg narkotikas kurio norisi dar ir dar. Kiekvienas veikiamas kitaip, vienus ramina, kitus supykdo taip kad daro kvailus dalykus, kaip trenkia iš kumščio į siena, kiti trenkia galva, kiti tiesiog pradeda šaukti. Nors pirminis alkoholio poveikis raminamasis, dalis žmonių išgėrę tampa konfliktiški, bet tai niekam nesustabdė todėl daugelis geria nedaug 2 taures, vyno arba šampano. Žinoma, visų skonis kitoks, bet žinoma geria ne į savaitę 1-2 kartus, o kasdien. Vartojant alkoholį patiriamos 3 stadijos Pirmoje - alkoholis yra daugiau slopinanti ir raminanti medžiaga, antrojoje – euforiška, trečiojoje – išjungianti ir nuskausminanti.
Žinoma, alkoholis nėra pats geriausias streso numalšinimo priemonė įskaitant ne suaugusiems, kurie dar neatsako už savę. Bet, žinoma, daugelis tiesiog nori ramybės ir apie nieką , nenori galvot, nes tai tiktai galvos skausmas, kurį dabar aš jį jaučiu. Gilinantis labiau į šią temą, galime suprasti, kad tai kiekvieno pasirinkimas ir negalim smerkt dėl kelių gyvenime padarytų klaidų, juk niekas nėra tobulas...
Lankytojai:828
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:04/11/16
Paskutinieji pakeitimai:04/17/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį