SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 10 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
NAUJAS ĮSTATYMAS MOKINIAMS
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šiuo metu, kaip tik, daugumai mokinių yra iškilęs klausimas. „Kokias pamokas rinktis?“. Taigi, dabar ir mum ši problema aktuali, nes atėjo metas rinktis.

Pagal „TV 3.lt“ portalo pateiktus duomenis net 85% nežino kuom nori būti ateityje. Todėl naujoji švietimo ministerija sugalvojo naują įstatymą , pagal kurį visi mokiniai mokysis pagrindiniu kursu ir galės laikyti norimus egzaminus kartu su privalomais. Dar prie viso to, nori padaryti istorijos egzaminą privaloma. Tai palengvintų mokinių likusius dvejus metus mokykloje, nes bet kada galės spręsti ko jiems reikia. „Visa tai turėtų suteikti didesnę laisvę rinktis.“- sakė VDU profesorius  A. Paulasukas.

Aš manau, kad tai yra gerai, nes pats dar nesu apsisprendęs dėl savo ateities. Pagal portale pateikta statistiką galime spręsti, kad dauguma balsuoja už šį naują įstatymą. Būtų labai gerai , jei jau viskas veiktų nuo 2017 m. Rugsėjo 1d. ir tai viską palengvintų. Man labai patiko mintis, kad neliks išplėstinių kursų, o tik pagrindiniai. Taigi tai tikrai geras dalykas šis įstatymas.
Lankytojai:735
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:12/19/16
Paskutinieji pakeitimai:12/19/16
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
NAUJAS ĮSTATYMAS MOKINIAMSjodominykas012/19/16
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį