SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 69 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Ar mokyklos uniformos naudingos?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Dauguma mokyklų turi savo uniformas ir jas dėvėti privalu. Kodėl taip daroma? Ar tai naudinga mokiniams?

Uniformos nešiojimas turi daug priežasčių. Mokyklos vyriausybė nori, kad pažiūrėjus i mokinį būtų iškart aišku, iš kokios mokyklos yra mokinys. Sakoma: uniforma lavina discipliną, bet aš su tuo ne visai sutinku. Dar viena priežastis – norima, kad visi būtų vienodi. Aš manau, kad mes visi esame skirtingi, ir neturėtume visų vienodinti.
Daugumos žmonių skoniai bei nuomonės nesutampa, pavyzdžiui, vienam mokiniui uniformos patinka dėl to, kad gali ją nešioti  ir nesirūpinti, ką jam vilktis ar kaip jis atrodo, nes visi apsirengę panašiai. Kitas mokinys galbūt yra iš skurdžios šeimos ir su malonumu dėvi uniformą, nes kiti drabužiai galbūt yra seni, suplyšę. Kitam mokiniui gal norisi išsiskirti nuo kitų, todėl jis prieš uniformas.

Kita kalba, jei uniforma yra nepatogi. Jeigu lauke minusas ir mokinys nori užsimesti savo mėgstamiausią megztinį, bet taisyklės griežtai sako – marškinėliai, švarkas, kelnės; arba kai karštas oras, ir mokinys turi eiti į mokyklą su juodom kelnėm – tai yra tiesiog kančia. Apskritai jeigu uniforma kaip nors varžo mokinį, tuomet uniforma neduoda jokios naudos.
Daugiausiai naudos iš uniformų gauna siuvimo įmonės, nes už tai jos gauna nemenką pinigą.

Aš manau, kad mokyklos uniformos neturėtų būti privalomos, kad mokinys galėtų dėvėti tai kas jam patinka ir patogu, bet kadangi mūsų mokykloje jos yra privalomos, reiktų daryti dienas be uniformų, kurios yra daromos, bet mano nuomone per retai. Kita alternatyva būtų sugalvoti uniformą, kuri būtų patogi ir nevaržytų mokinio.

Artūras Galkinas
Lankytojai:770
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:12/19/16
Paskutinieji pakeitimai:01/01/17
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį