SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 19 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
„Santariečiai" - mano mokyklos pažiba
 Kauno „Santaros“ gimnazija tikrai nesiskundžia būrelių įvairumu. Čia turime ir dizaino būrelį, dramos būrelį, ispanų kalbos būrelį ir t.t. Tačiau vienas būrelis išsiskiria labiausiai, tai tautinių šokių kolektyvas „Santariečiai“!
 Kolektyvas jau gyvuoja 25-ius metus. Kai kas sako nei daug, nei mažai, tačiau mano nuomone, tokiam kaip mokyklos būreliui, tai yra labai didelis skaičius. Už šį skaičių galime dėkoti mūsų mylimam bei jaunatviškam vadovui K. Kondratavičiui, kuris jau 40 metų kūrybingai moko vaikus tautinio meno.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
 „Santariečiai“ mokykla garsina ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Keliaudami, aplankydami neregėtas šalis jaunieji šokėjai  ne tik ilsisi, bet ir stropiai šoka, jog pralinksmintų vietinius gyventojus. Pavydžiui, šias metais keliavo į „pasakišką“ Kroatiją. Ten linksmino gyventojus savo įspūdingais šokiais, kuriuos pamatęs kiekvienas norėtų įsikibti draugui į parankę ir šokti kartu pagal „Polkos“ ritmą!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
 Noras ir meilė šokiui padaro „Santariečius“ tokiais talentingais ir originaliais, tačiau nereikia pamiršti, kad visi šie talentai augo pas vadovą Kazimierą, ir tik jo dėka dabar galime girtis tokiais puikiais rezultatais. Tad galiu pasakyti, kad didžiuojuos, jog esu šio nuostabaus kolektyvo dalimi ir tikiuos dar daug metų jis gyvuos, nes Kauno „Santaros“ gimnazija be jo nebūtų tokia kaip dabar...
Lankytojai:685
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:12/19/16
Paskutinieji pakeitimai:12/19/16
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
klaidaMantas Šutas012/19/16
komentarasMantas Šutas012/19/16
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį