SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Pertrauka tarpas tarp vienos ir sekančios pamokos,laisvos kelios minutės skirtos pasiruošti pamokai, pailsėti ar netgi paruošti neatliktus namų darbus. Bet kokia yra tikroji pertraukos paskirtis, kaip ją išnaudoti savo reikmėms?
Švietimo ir mokslo ministerijos rekomendacijos šiais mokslo metais įvesti judrumo pertraukas kol kas itin sunkiai skinasi kelią. Kad ir kaip laužo galvas mokyklų administracijos, esą mokinius pertraukų metu priversti judėti, o ne maigyti išmaniuosius telefonus - praktiškai neįmanoma.

Siūloma ministerijos vizija, kad kasdien kiekviena mokykla numatytų 25 minučių pertrauką, kurios metu visa mokyklos bendruomenė straksėtų, bėgiotų, šoktų ar dar kitaip judėtų, pasak mokyklų vadovų - visiška utopija. Esą tie, kurie nori, ir taip juda, o kurie nenori - varu nenuvarysi.
Nuo 2014 metų Rugsėjo mėnesio pradžios Kauno " Santaros " gimnazijoje pakeistas pertraukų laikas prailginta ilgoji valgymo pertrauka kuri dabar trunka net trisdešimt minučių.
Ilgųjų pertrauku laikas tenkina daugumos mokinių poreikius,galima būtų ketvirtąją pertrauka poilsio pertrauka kurios laiką galima būtų pratęsti iki 15 minučių.

Lankytojai:792
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:12/19/16
Paskutinieji pakeitimai:12/19/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį