SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 67 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Santaros gyvenimas
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
      Ar kada nors esate susimąstę ar dorinis ugdymas yra reikalingas? Ši programa yra būtina mokytis visiems mokiniams nepaisant jos didelių trūkumų ir tai laikas keisti.
      Jau nuo 1922 m. dorinis ugdymas buvo paskirtas privalomu, bet neseniai atėjęs seimas galvoja apie to pakeitimą ir ėjimą žingsnį pirmyn nuo šios pasenusios švietimo sistemos. Jeigu pakeitimas įvyks tai vidurinio ugdymo mokiniai galės atsisakyti tikybos ir etikos.
      Pirmiausia moralė yra autoritetingos gero ir blogo žmonių elgesio normos, kurias nustato bendruomenė, visuomenė, papročiai, religija, filosofija ar asmeninė sąmonė. Nors tai ir atrodo kaip kiekvienam žmogui būtinas dalykas, bet jame slypi tam tikrų problemų. Mano pažiūra svarbiausia yra tai, kad visos vertybės yra sukurtos žmonių ir nėra nei vienos, kuri yra šimtu procentų teisinga ir visiems universali. Dėl to brukimas savų vertybių žmogų pakeičia ir sunaikina jo individualumą ir galimybes geriau pasitarnauti visuomenei. Taip pat blogas mokytojas gali labai stipriai paveikti mokinių mąstymą ir požiūrį i šias vertybes.
       Taigi dorinis ugdymas turi problemų ir dėl to reikia skatinti naująjį seimą padaryti tikybą ir etiką nebūtinoms.

Lankytojai:737
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:12/19/16
Paskutinieji pakeitimai:12/19/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį