SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Gerieji istorijos pamokos pokyčiai
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Tik dabar supratau, kiek daug pamoka priklauso nuo mokytojo. Tai pajutau šiais metais -  pasikeitus istorijos mokytojai, pasikeitė ir pats požiūris į istorijos mokslą. Praeiti metai paliko labai daug spragų šioje srityje. Mokytojas buvo naujas, dar nežinojo, kaip reikia elgtis, kaip bendrauti su mokiniais. Tas jam ir pakišo koją. Jis niekaip nerado bendros kalbos su mūsų klase, kad ir kaip bandė stengtis. Pedagogui buvo sunku sukoncentruoti, sudrausminti bei sudominti klasę. Kadangi pamokos būdavo nuobodžios, monotoniškos ir  patiems mums nepavykdavo susikaupti, sutelkti dėmesį į tam tikras temas. Nenoriu visko suversti tik ant mokytojo, mūsų klasė tikrai nėra „angeliukai“, bet kodėl kitiems mokytojams pavyksta su mumis rasti kalbą, o jam, deja, nepavyko?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Visai kita situacija istorijos pamokose yra šiais mokslo metais. Mūsų nauja istorijos mokytoja yra charizmatiška ir savo srities tikra specialistė.  Ji nuo pirmosios pamokos puikiai suvaldė ir sudomino mokinius. Atrodo, kad galėtum visą dieną klausytis jos vedamų pamokų su tikroviškai, entuziastingai perteikiamomis istorijomis. Klasėje visi stengiasi dirbti, atsakinėti į mokytojos pateiktus klausimus. Kasdien pati jaučiu didėjantį norą domėtis plačiau istorijos mokslu, tik šios mokytojos dėka!
Taigi, šis pokytis mūsų klasėje yra labai naudingas. Tikimės su šia puikiąja istorijos mokytoja užpildyti istorijos žinių spragas ir sužinoti dar daugiau nenuspėjamų istorinių faktų.  
Lankytojai:834
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:12/19/16
Paskutinieji pakeitimai:12/19/16
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
ŠaunuolėRita Baltrušaitienė012/20/16
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį