SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 16 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Patyčios - mokyklų kasdienybė
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Veiksmų patyčios
            Šiais laikais mokyklos be patyčių neįmanoma įsivaizduoti. Užgauliojimai, prasivardžiavimas yra įprastas dalykas mokyklose. Lietuva pirmauja pagal patyčių dažnumą mokyklose visoje Europoje. Didžiausias patyčių tikslas – pažeminti silpnesnį, todėl paaugliai ieško žmonių, kurie negalėtų pasipriešinti patyčioms ir neturėtu ko paprašyti pagalbos. Dažniausiai žmogus, kuris tyčiojasi nėra vienas, jis būna su savo draugais ar klasiokais, kurie nori pasišaipyti iš kitų taip pat. Žmonių grupėje dažniausiai būna vienas, kuris tyčiojasi, o kiti tik stebi tai ir pritaria jam. Žmogus, kuris mato, kad iš jo tyčiojasi ir mato, kad aplink stovi ir stebi daugelis kitų nelabai nori priešintis, nes galvoja, kad jei priešinsis ar prašys pagalbos iš mokytojų jam bus dar blogiau .Daugelis paauglių mokinių patyčių net nebando sustabdyti, nes mano, kad jei bandys padėti žmonėms iš kurių yra tyčiojamasi jiems bus tas pats. Dar blogiau yra tai, kad dažniausiai žmonės iš kurių buvo tyčiojamasi, nori atsilyginti ir taip pat tyčiojasi iš kitų žmonių.
            Patyčios gali būti skirstomos į žodines ir į veiksmų patyčias. Žodinės patyčios nėra tokios blogos, kaip veiksmų patyčios, bet nėra ir geros. Dažnai tai būna visokie erzinimai, grasinimai, pravardžiavimai ir panašiai. Veiksmų patyčios būna daiktų atėmimas, daiktų sugadinimas, stumdymaisi. Jei paauglys jaučia, kad yra iš jo yra tyčiojamasi žodžiais, tai geriau yra kuo greičiau tai sustabdyti, kad patyčios. nepavirstų į veiksmų patyčias ir nebūtų blogiau. Mokiniams reikia suprasti, kad pagalbos prašymas nėra blogai, nors žmonės iš kurių yra tyčiojamasi galvoja, kad prašymas pagalbos parodo, kad jis yra bailys
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Patyčioms NE!
Mano manymu atsakomybė sustabdyti patyčias tenka mokytojams, kurie dirba įstaigoje, kur vyksta patyčios. Manau, kad mokytojai turėtų labiau kreipti dėmesį į mažus dalykus, kaip paprastas prasivardžiavimas ir bandyti sustabdyti patyčias, o ne laukti kol jos pasidarys veiksminėmis ir tada jų bus sunku išvengti.
Lankytojai:937
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:12/23/16
Paskutinieji pakeitimai:12/23/16
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
Medical points: varying destroy, zoster growth. qilzadabi004/19/20
Oliguria stimulation circadian sensing guilt ulcerated. aposisebewih004/19/20
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį