SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 68 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Reiktų daugiau ekonomikos pamokų

Ekonomika - tai mokslas, kuris moko ribotais ištekliais patenkinti neribotus žmonių poreikius. Lietuvos mokyklose ekonomikos mokslas nėra plėtojamas, turint omenyje, kad privalomą ekonomikos pamoką turime tik devintoje klasėje, vieną kartą per savaitę, lyginant su, mano nuomone, ne taip reikalingom lietuvių kalbos ar matematikos pamokomis, kurios tęsiasi visus 12 metų. O juk ekonomikos irgi būtų galima mokytis ne vienerius metus.

Juk ekonomika moko pažinti rinkos dėsnius, su kuriais susiduriame praktiškai kasdien, o savo gimtąja kalba mes kalbame visą savo gyvenimą,  išmoktų formulių taip
ir negauname progos pritaikyti savo kasdieniniame gyvenime. Tai kodėl mokykloje skiriama tiek nedaug laiko tokiam aktualiam ekonomikos dalykui? Ekonomikos terminais tokią situaciją būtu galima pavadinti netolygiu resursų paskirstymu. Mano nuomone, tai yra sovietmečio padariniai, Lietuvoje vis dar įsišakniję sentimentai, susiję su meilę savo kalbai, perdėtu jos „tausojimu”, ir beprasmiu matematikos „kalimu”. Panašu kad Lietuva vis dar tik viena koja įžengusi į 21-ąjį demokratijos ir blaivaus mąstymo amžių.

Būtų puiku, jei „Santaroje“ būtų galima mokytis ekonomikos pagilintai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:935
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:03/06/17
Paskutinieji pakeitimai:03/22/17
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį