SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 15 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kino dirbtuvės: dokumentinio filmo kūrimas

Filmavimo kameros šalia valgyklos durų... Dar viena pastatyta šalia stadiono telkšančios balos... Bėgiojantys ir kažko ieškantys paaugliai... Įdomu, ar ne?  
Kovo 22-23 dienomis gimnazijoje vyko dokumentinio kino dirbtuvės. Susirinkusi itin aktyvių ir kūrybiškų gimnazistų komanda kartu su režisieriais Maratu Sargsyanu ir Andriumi Blaževičiumi gilinosi į dokumentinio filmo kūrimo subtilybes, mokėsi montavimo paslapčių, o per atokvėpio minutes diskutavo apie režisūros studijas.
Mokiniai bandė užfiksuoti viską: pradedant kitų moksleivių šypsenomis bei mokytojų vedamomis pamokomis ir baigiant sporto klubo bėgimo takeliais. Sukurti filmai kalbės tokiomis temomis: „Judėjimas“, „Prakalbusios valgyklos sienos“, „Mokytojų keistenybės“...
Ne pamokose buvom, bet irgi mokėmės, irgi leidome laiką prasmingai!
O čia dar keletas minčių iš pačių jaunųjų kūrėjų lūpų:
„Kino dirbtuvėse išgirdome ne tik teorinę dalį, kaip reikia filmuoti ar kaip naudotis redagavimo programa, tačiau gavome progą tai išbandyti. Režisieriai noriai padėdavo, negailėjo patarimų. Norėčiau daugiau tokių renginių! Labai patiko.“ (Rugilė)
„Režisieriai uždavinėjo klausimus, rodė tinkamo filmavimo pavyzdžius, su kiekvienu bendravo individualiai ir dalinosi įžvalgomis, kalbant gyvenimiškomis temomis. Netrūko nuoširdaus juoko, buvo tikrai naudinga ir įdomu.“ (Mindaugas)

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:814
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:03/26/17
Paskutinieji pakeitimai:03/26/17
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį