SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Nauja patirtis naujoje mokykloje
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
  Rugsėjo 1-ąją dieną aš pirmą kartą peržengiau „Santaros“ gimnazijos slenkstį. Įėjęs į vidų, aš sutikau savo naujus bendraklasius ir auklėtoją, kuri mus vedė į mokyklos kiemelį. Mane pirmiausia apėmė jaudulys, kuris kamavo visą laiką, kol stovėjau prie naujų draugų. Šventė pasibaigė. Visa nauja klasė nuėjo į mūsų naujosios auklėtojos kabinetą. Suėjus visiems į mums nepažįstamą kabinetą, auklėtoja paprašė mūsų visų dėmesio, ir pradėjo prisistatinėti save. Po to ji pradėjo klausinėti apie mus ir paprašė prisistatyti kiekvienam save. Visi pasisakėm paprastai ir trumpai. Aš irgi negaišdamas laiko pasakiau savo vardą, pavardę ir kokie mano pomėgiai. Tada auklėtoja pradėjo pasakoti apie mokyklą, jos tvarką ir taisykles.
  Man labai patiko nauja auklėtoja, nes ji buvo linksma, smagi, draugiška, protinga ir šmaikšti. Ir pasibaigus mūsų pirmam susitikimui, klasiokai išsiskirstė. Visi ėjo savais keliais ar reikalais. Bet aš likau klasėje, nes norėjau trumpam pakalbėti su naująja auklėtoja ir aptarti kelis man rūpimus klausimus, be ko negalėjau išeiti. Priejus prie auklėtojos , aš iš naujo prisitačiau ir pradėjau mūsų pokalbį. Klausinėjau apie įvairius  mokyklos būtiniausius reikalus. Ir taip užsimezgus tvirtam pokalbiui, mes labiau pažinom vienas kitą. O pabaigus pokalbį ir atsisveikinus, aš patraukiau namo. Iš lėto  eidamas link namų, pradėjau galvoti apie ateinančią pirmąją savo savaitę šioje mokykloje, ir apie naujus mokytojus, kuriuos teks sutikti. Buvo sunku įsivaizduoti savo primąją tikrą pamoką toje mokykloje. Nors viską apgalvojus, aš sau mintyse pasakiau: kam lemta nutikti, tas ir įvyks. Kas bus tas, bet aš drąsiai žengsiu į pirmąsias pamokas. Tai man suteikė daugiau pasitikėjimo.
  Tokia tai buvo  pirmoji patirtis šioje mokykloje, kuri suteikia naujų galimybių sužinoti daug įdomių dalykų. Ir tos žinios mane lydės į tolimesnes gyvenimo patirtis.
Lankytojai:516
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:10/23/17
Paskutinieji pakeitimai:11/05/17
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį