SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 19 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Šiais laikas knygų skaitymas nėra tokia populiari veikla, ar daug atimantis laiko užsiėmimas, kaip ankstesniais laikais. Dabar knygų skaitymas užima gal tik 10% žmonių gyvenimo laiko. Apklausus Kauno Santaros gimnazijos gimnazistų, paaiškėjo tokie rezultatai:

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Tam, kad skaitančių knygas žmonių padaugėtų, visu pirma reikėtų surasti knygą, kuri jiems teiks įdomumą ir malonumą, taip leisti laiką. Kuomet jūs pasirenkate bet kokią knygą, ar su jūsų interesais nesusijusią, jums savaime būna neįdomu, bei nuobodu ją skaityti. Taip ir dingsta noras į rankas imti knygą. Susiradus tinkamą knygą kuri atitinka jūsų interesus, kartu atsiranda ir noras jas skaityti, bei puoselėti savo skaitymo įgūdžius. Norint dar labiau praplėsti skaitytojų ratą, turėtumėme pradėti skaityti viešuosiuose vietose parodant aplinkiniams, kad knygos vis dar teikia malonumą.
Mes susidarėme tokią nuomonę, kad šiuolaikiniai įrenginiai ir naujovės, labai keičia žmonių gyvenimus, nes jie mažiau skaito knygų, arba tas knygas skaito internete (Online).
Erika Simanavičiūtė ir Kristina Chalevskaja
Lankytojai:532
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:10/23/17
Paskutinieji pakeitimai:10/23/17
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį