SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 15 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
                              Santariečių renginiai
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
      „Santaros“ gimnazijoje vyksta daug įvairių renginių. Gimnazistams tai labai patinka, nes dauguma renginių organizuota pačių gimnazistų. Tai parodo, kokie gimnazistai mokosi šioje gimnazijoje. pastebėjau, kad „Santaroje“ ,kaip ir kituose mokyklose ar gimnazijose, būna problemų dėl renginių vedimo ar neįdomios informacijos juose. Šita problema pasitaiko retai, kai vykstant renginiui būna neįdomu klausyti.
     Kaip ir sakiau, renginius veda gimnazistai, o kartais net ir studentai iš universitetų. Paskutinis renginys buvo Mokytojų dienai. Buvo smagu, nes mokytojai šoko, gimnazistai juokavo, džiaugėsi ir juokėsi. Buvo ir daugiau renginių, bet jie nebuvo tokie šaunūs kaip Mokytojų dienos renginys.
      Pagal mokinių apklausą, daugumai gimnazistų patinka renginiai, nes tą dieną nebūna pamokų, visi linksmai nusiteikia. I b klasės mokinių nuomone, renginiai yra reikalingi, nes tai padeda bendrauti ir išlikti linksmiems. Kai kuriems gimnazistams renginiai yra neįdomūs. Todėl jie nedalyvauja juose.
       daugumos gimnazistų nuomone, reikia surengti įdomų renginį, tokį kaip mokyklos naktis ar pirmokų krikštynos. Tada bus įdomu visiems. Juose dalyvautų net tie mokiniai, kurie nemėgsta renginių.
Lankytojai:638
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:10/23/17
Paskutinieji pakeitimai:11/05/17
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
StraipsnisAuksė Sadzevičiūtė010/23/17
ĮdomuGabija Ivanovaitė010/23/17
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį