SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
  Kompiuteriniai žaidimai yra neatskiriama paauglių gyvenimo dalis.
Kiekvienas turi skirtingą nuomonę apie žaidimu žalą ar naudą. Bet kokia iš tikrųjų yra jų žala ir nauda?
   Žaidimų nauda yra tokia, kad jie gerina strateginį mąstymą. Retame žaidime iš mūsų nereikalaujama strategiškai numatyti keletą žingsnių į priekį. Ilgainiui strateginio mąstymas tik gerėja, o jį galima pritaikyti ir realiame gyvenime. Kompiuteriniai žaidimai yra puikus būdas praleisti gerai laiką, pamiršti problemas, nukreipti dėmesį, pabūti su draugais, gal netgi ir praplatinti savo draugų ratą. Dar jie padeda geriau išspręsti problemas.
   Žaidimo metu mes susiduriame su didžiuliais iššūkiais, kurie reikalauja kūrybiško sprendimo. Kiekvienas žaidėjas turi išspręsti skirtingas problemas skirtingose situacijose. Taip pat kompiuteriniai žaidimai platina vaizduotę. Padeda lavinti vaizduotę, nes pateikia savo vaizdus, išgalvoja savo scenarijus. Šie vaizdai, visai kaip knygos, skatina mus atrasti naujus ryšius ir sukurti kažką, ko iš pradžių neįsivaizdavome.

  Deja, žaisdamas kompiuterinius žaidimus dažnas žmogus patiria ir žalą. Dauguma žaidėju sėdi netaisyklingai ir taip krypsta jų stuburas, sustingsta raumenys. Sėdint ilgą laiką prie kompiuterio, žaidžiant žaidimus jūs atsiribojate nuo pasaulio ir gali suprastėti jūsų bendravimas su bendraamžiais, gali atsirasti daugiau kompleksų. Daugiausia žalos patiria žmonių akys. Beveik kas trečias žmogus,  kuris sėdi prie kompiuterio daugiau nei dvi valandas per parą, skundžiasi paprastėjusiu regėjimu ar išsausėjusiomis akimis. Taigi kaip matote, žaidžiant kompiuterinius žaidimus yra savų pliusų ir minusų.
Lankytojai:497
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:10/23/17
Paskutinieji pakeitimai:11/05/17
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį