SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 66 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Mokykla laiko vagis?!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kodėl šiais laikais yra sunkinami mokslai ir trumpinamos atostogos?
Ar tik mūsų šalyje užduodama daug namų darbų?
Kaip suderinti mokslus ir asmeninį gyvenimą?
Atostogų trumpinimas, reikalingas tam, kad daugiau nuveiktume per pamokas ir kad liktų mažiau namuose. Tokiu atveju yra mažinamas krūvis pačiam mokiniui.
Lietuva yra priskiriama prie šalių, kuriose skiriama daug namų darbų, o jų atlikimas trunka nemažai laiko. Lietuviai namų darbus ruošia daugiau nei 400 min. per savaitę. Daugiausia namų darbų yra skiriama kai kuriose Azijos šalyse ar miestuose, pavyzdžiui, Šanchajuje, net 850 min. per savaitę, o tai labai daug. Lietuva pagal namų darbų atlikimo trukmę lygiuojasi šalia Rusijos ir Rumunijos.
Tam, jog suderintumėte mokslus ir ameninį gyvenimą, turite susidėlioti svarbiausius prioritetus tiek mokslų sferoje,  tiek savo asmeninėje veikloje. Žmogus nėra visagalis ir negali domėtis viskuo. Kuo daugiau žinai, tuo labiau supranti, kad nieko nežinai. Nepamirškite, kad žmogus, bent jau kol kas, turi vos 24 val. per parą iš kurių mažiausiai 8 turi miegot, o dar maistas ir kiti kasdieniniai reikalai.
Šie klausimai aktualiausi šiomis dienomis. Valstybė bando padaryti gerą darbą, bet kolkas jiems sunkiai gaunasi. Mokinai neturi laiko savo poreikiams, ameniniam gyvenimui.
Lankytojai:569
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:10/23/17
Paskutinieji pakeitimai:11/05/17
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį