SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 64 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Turbūt daugelis devintokų (būsimų gimnazistų, nes dar nepakrikštyti) mąsto, kur galėtu pradėti mokytis. Mano pasiūlymas jiems yra Kauno ‚Santaros‘ gimnazija!
Kodėl būtent ji? Ir kaip ji būtent motyvuoja mokytis?
  Dabartiniai paaugliai nėra itin labai nusiteikę mokytis. Bet būtent čia, „Santaroje“, mūsų mokytojai iš mūsų bando išspausti visas jėgas ir parodyti, kad mes ne iš kelmo spirti ir mes turime galvas!
  Įvairios ir be galo įdomios pamokos, pavyzdžiui: daugelyje mokyklų, per chemijos pamokas vaikai tik mokosi  iš knygų ir kala tas periodines lenteles, o štai čia, mes netgi darome laboratorinius darbus! Сhemijos kontrolinius rašome ne į lapelius, o su pulteliais į kompiuterių ekranus! Nepamirškime fizikos! Per ją mes tai pat darome įvairiausius bandymus, kurie yra be galo įdomūs. Na, argi ne šaunu?
  Mūsų mokykloje yra tik naujausi kompiuteriai ir labai nuostabūs informatikos mokytojai . Tai pat čia vyksta įvairūs būreliai – Lyderystės, tenisas, tinklinis, MT ir daug.. daug kitų įdomių užsiėmimų!
Kiekvieną mėnesį, Santaros mokiniai, turi progą nuvykti į įvairius universitetus, kur jiems pravedamos paskaitos. Taip jiems yra lengviau žinoti, kas juos domina ir kuo jie norėtų būti, ką norėtų mokytis ateityje.
Pagal fiksuotus 2015, 2016, 2017 metų VBE, PUPP rezultatus gimnazija stabiliai išlieka ketvirtoje vietoje tarp visų Kauno miesto gimnazijų. Džiaugiamės nuosekliu ir stabiliu darbu, rengiant gimnazistus gyvenimui ir auginant ateities lyderius.

(Šaltinis - https://www.santara.kaunas.lm.lt/)
Lankytojai:483
Reitingas: (0 vertintojai)
Sukūrimo data:11/06/17
Paskutinieji pakeitimai:11/12/17
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį