SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
Mokinių ir mokytojų santykiai

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mokytojų ir mokinių santykių tema yra labai aktuali visiems, tai yra amžina ir neišspręsta problema.
Kyla klausimas, kodėl gi tie santykiai vis prastėja ir lieka neišspręsti, tarsi amžina problema. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad konfliktai su mokytojais man irgi nėra svetimi.  
Dažniausiai jie kyla dėl to,kad santykiai yra prieštaringi. Kai kurie mokytojai yra konservatyvių pažiūrų ir neatsižvelgia į mokinio interesus ir jų skirtingas savybes bei ypatumus. Mokytojai  bet kokiu atveju yra teisūs ir bet koks prieštaravimas dažniausiai „apdovanotas"nuvertinimu ir psichologiniu spaudimu. Visi turbūt pastebėjome, kad besikeičiant mūsų visuomenei, keičiasi ir vaikai. Mokytojai sunkiai priima naujoves ir jiems sunku pripažinti, kad taktika, kuri veikė prieš 20 metų,  jau nebeveikia, kad reikia būti kūrybingiems ir surasti bendrą kalbą su jaunimu.  
Na, būtų visai liūdna, je,i aišku, nebūtų išimčių ir tikrai malonu žiūrėti, kad yra mokytojų, kurie i savo specialybę žiūri kitaip, pateikia ją įdomiai, išklauso skirtingas nuomones, jas priima, toleruoja ir skatina vystyti savo mintis. Dėl tokių mokytojų vaikams yra malonu ir įdomu mokytis, o kai vaikams įdomu, tai ir pažymiai yra geresni.
Papasakokit studentams, kad jie  sugeba gerai atlikti darbą ir girti juos dažniau,būti su šypsena veide, paskatinimo žodžiais,ir geležinę kantrybę - tai paskatins studentus dar labiau motyvuotis ir tobulėti.
Labai tikiuosi, kad tie nesutarimai bent jau sumažės, bet kad tai įvyktų, turi pasistengti visi.
Lankytojai:323
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:11/07/17
Paskutinieji pakeitimai:11/12/17
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
Impressio eJournal © 2018 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį