SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Ar Prancūzijoje yra geriau mokytis negu Lietuvoje?
Šiuolaikinis jaunimas jau dabar planuoja važiuoti mokintis į užsienio šalis. Bet didžiausias klausimas, kuris jiems kyla yra - kur važiuoti?
Apklausinėjome kelis mokinius, kurie mokosi Prancūzijoje ir vienas iš jų buvo Vytautas, kuris mokėsi Prancūzijoje vienus mokslo metus. Jis teigia, kad Prancūzijoje mokytis yra geriau ir jis žada grįžti ten atgal. Kodėl?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Nes Prancūzijoje yra įdomesnė vertinimo sistema - nuo 1 iki 20. Taip pat ten vyksta įdomios pamokos, tokios kaip biologija integruota  su chemija ir būna tik  viena pamoka. Taip pat yra ir su istorija ir geografija.
Trečiadienis visose Prancūzijos mokyklose yra laisvesnė diena, nes pamokos baigiasi 12val. Todėl Prancūzijos mokiniai nėra labai apkraunami mokslais visą savaitę. Pietų pertraukos vyksta 1val 30min. Todėl, kitaip  nei Lietuvoje, mokiniai turi daugiau laiko pavalgyti ir pailsėti. Pertraukos vyksta kas dvi pamokas, o viena pamoka vyksta valandą.
Kūno kultūros pamokos čia vyksta neįprastai, nei Lietuvoje. Mokiniai neturi fizinio išsilavinimo atsiskaitymų. Jie per metus mokosi tik kelių dalykų - tai baseinas, plaukimas; lengvoji atletika ir cirkas, žongliravimas. Jie niekada mokykloje nežaidžia jokio krepšinio ar futbolo.
Turbūt geriausias dalykas Prancūzijos mokyklose yra tai, kad ten nereikia nešioti jokių uniformų!
Taigi, geriausias variantas kur važiuoti mokytis yra Prancūzija, nes čia jūs turėtumėte daugiau laisvesnio laiko.
Čia jūsų mokymosi išsilavinimas būtų aukštesnis, nes čia moko
daugiau visko, nei Lietuvoje. Ir turbūt banaliausias dalykas yra tas, kad jūs ne tik gerai čia mokysitės, bet ir pamatysite, kokia graži Prancūzija yra ir kaip čia nuostabu būti!
Lankytojai:267
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:10/24/18
Paskutinieji pakeitimai:11/01/18
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
fotoAnonimas011/01/18
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį