SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 18 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Pakitimai biologijos kabinete
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
  Prasidėjus mokslo metams, buvo atnaujintas biologijos kabinetas. Po atnaujinimo kabinetas atrodė visiškai pasikeitęs ir naujas. Pirmąsyk įžengus į atnaujintą kabinetą jausmas buvo stulbinantis vien dėlto, kad kabinetas anksčiau buvo pasenęs: įskilusios sienos, trupančios lubos ir kiti požymiai. Bet po remonto, viskas buvo atnaujinta ir atrodė puikiai: nauji, patogūs suolai, viskas perdažyta, sutvarkyta ir patobulinta. Ir prie sutvarkyto kabineto, mokykla nupirko ir naujus biologijai skirtus irankius ir priemones, kurios mokiniams padės mokytis, sužinoti ir išmokti daugiau apie biologiją.
  Bet šis pokytis nebuvo be priežasties. Pirma šito kabineto atnaujinimo priežastis buvo ta, kad jau kurį laiką pati biologijos mokytoja, Rimutė Aurutė Valauskienė, prašė remonto. Ji net pati pateikė kelias priežastis dėl ko šitam senam kabinetui reikėjo atnaujinimo ir pokyčių:
- Kai aš atvykau čia dirbti, man paskyrė didelį kabinetą, kuris man atrodė neblogas ir pakankamai didelis. Bet dirbant pirmą mėnesį su mokiniais, aš pastebėjau kelis trūkumus: pirma, kad mokiniams nebuvo atskiros vietos kur atlikti laboratorinius darbus, ir antra, kad trūko baldų tiems darbams. Ogi kaip tu sužinosi kaip atrodo tos smulkesnės dalelės ar smulkesni organizmai be laboratorinių darbų ir be tam tikrų skirtų priemonių tiems darbams atlikti. - teigia biologijos mokytoja. Ir antra priežastis buvo dėl mokytojos puikių mokinių rezultatų egzaminuose. Vien dėl mokytojos indėlio visų jos mokomų mokinių rezultatai ypač sparčiai pagerėjo - pakilo mokyklos biologijos vidurkis egzaminuose (visų klasių mokinių vidurkiai, kurie pasirinko biologiją).
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
  Ir 2018-ais metais biologijos atnaujinimo darbai buvo pradėti pavasarį, gegužės mėnesį ir pabaigti 2018-ųjų rudenį, rūgsėjį. Po atnaujinimo, mokytoja buvo nustebinta ir patenkinta dėl mokyklos investuotų pinigų ir skirto laiko, kad ji galėtų lengviau dirbti su savo mokiniais. Ji iki šiol negali atsidėkoti už tai, ką mokykla jai davė. Todėl nuo šiol mokytoja gali laisvai dirbti be jokių problemų ir trukdžių, kurie anksčiau trukdė jos darbui. Laimei to daugiau nebebus.
Lankytojai:277
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:10/24/18
Paskutinieji pakeitimai:11/06/18
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį