SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 20 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Žaidimai kortomis - naudinga, ar žalinga?
   Šiais laikais žaidimai kortomis vis populiarėja jaunimo tarpe. Bet ar tai yra naudingas užsiėmimas, ar tiesiog beprasmis laiko švaistymas?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   Žaidimai kortomis, mūsų nuomone, turi abipusį poveikį - teigiamą ir neigiamą. Teigiama tuo, jog lavina strateginį mąstymą. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog žaidžiant kortomis yra palaikoma žmogaus protinė veikla ir smegenys būna sveikesnės. Taip pat žaidžiant kortų žaidimus gerėja trumpalaikė ir ilgalaikė atmintis, kitos pažintinės funkcijos, dar skatina mus komunikuotis su kitais. Tačiau neigiama tuo, kad užsikabinus galima panerti į azartinių žaidimų liūną ir taip netgi tapti priklausomais nuo jų. Taip pat gali atsirasti konkurencija ir pavydas, nes, aišku, niekam nepatinka pralaimėti. Mes apklausėme kelių mokinių ir jie sakė, kad tai yra smagus žaidimas, bet dažniausiai priklauso ar tu azartiškai žaidi, ar dėl malonumo.
Taigi pagal tyrimus matome, jog žaidimai kortomis turi savitų pliusų ir minusų, ir pliusai šioje vietoje laimi, jeigu nepereisite į blogają pusę.
Lankytojai:257
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:10/24/18
Paskutinieji pakeitimai:11/05/18
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį