SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 57 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Ar jau pirmokai prisijaukino „Santarą“ ?
Štai atėjo nauji mokslo metai. Su jais atejo ir nauji mokiniai-pirmokai. Ir ką jie mano apie mūsų mokykla? Ką jie mano apie mokytojus ir mokinius, apie mokyklos aplinka, mokslus?
Pradėkime nuo mokytojų. Pirmokam pirmąjį mėnesį mokytojai atrodė labai griežti ir šalti, bet po kurio laiko jie apsiprato prie jų ir daugelis net teigia, kad jie tapo labai malonus ir linksmi. Daugelis pirmokų teigia, kad „Santaroje“ mokytis sunkiau nei jų senojoje mokykloje. Bet vis dėl to jie pradėjo aukštesne klasė, tad mokslai ir turi būtį sunkesni.
Bendraklasei, su jais pirmokai vienoje klasėje tures praleisti visus 4 metus. Vieni pirmokai tarpusavyje sutaria gerai, kiti ne. Pirmokų daug ir visi skirtingi, tad visiškai normalu, kad vieni sutaria gerai, o kiti vis dar ieško draugų.
Bet visi pirmokai sutaria, kad „Santaros“ poilsio zona yra pati geriausia vieta mokykloje praleisti laiką ir paerzinti mokytojus keldami kojas ant stalų. Bet visi skundžiasi žalumos trūkumu.
Naujasis biologijos kabinėtas visiems patinka, ypač skeletai - sako  vienas iš pirmos klasės mokynių.
Tad atrodo, kad pirmokai „Santaros“ gimnazijoje jaučiasi gan gerai. Bet ar jie visiškai ją prisijaukino? Daugelis dar neapsiprato su savo bendraamžiais, keletas vis dar mano, kad kažkuris mokytojas yra labai blogas ir piktas, kitiem dar reikia apsiprasti su mūsų gimnazijos aplinka ir išvaizda. Bet neabejoju, kad praėjus tam tikram laikui, visi pirmokai prisijaukins „Santarą“.
Lankytojai:267
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:10/24/18
Paskutinieji pakeitimai:11/05/18
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį