SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 17 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
AR SUNKU BŪTI ABITURIENTU?
Kiekvienas abiturientas išgyvena nežinomybę ir nerimą. Manau, jaunam žmogui gana sunku apsispręsti, kokius egzaminus laikyti. Abiturientas jaučia didelę naštą ir atsakomybę, nes nuo jo pasirinkimo ir rezultatų priklauso jo ateitis. O dar sunkiau tam   abiturientui, kurio norams prieštarauja  tėvai, nepalaiko jo svajonių ir „PERŠA“ savo modelį. Pavyzdžiui, tėvai teisininkai norėtų, kad jų vaikai studijuotų, teisę.  Statistika rodo, kad daugybė jaunuolių baigė teisę nesuranda  darbo Lietuvoje. Todėl vertėtų pagalvoti apie kitos pakraipos specialybę ir klausyti savo širdies.

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Iš tiesų didžiausią nerimą, stresą  abiturientai išgyvena dėl lietuvių kalbos egzamino. Jis yra privalomas ir gana svarbus stojant į bet kokią specialybę. Kiek teko domėtis, tai abiturientams reikia perskaityti daug kūrinių nuo Renesanso epochos iki šių dienų ir parašyti net penkis šimtus žodžių. O kur dar klaidos? Nosinės, kiti rašybos sunkumai, skyrybos klaidos ir panašiai...
Pasidomėjome ir 2018 metų rašinių temomis. Mums jos pasirodė labai sunkios, o ypač šios „Gyvybės vertė literatūroje“, „Susvetimėjimo problema literatūroje“. Todėl ir yra neišlaikiusių. 2018 metais laikė apie 19000 abiturientų. O išlaikiusiųjų buvo 91,25 procentai, tai yra tikrai daug.

Būti abiturientu yra tikrai sunku.
Šiam straipsniui informacija imta iš Nacionalinio egzaminų centro tinklaraščio.
Lankytojai:255
Reitingas: (5 vertintojai)
Sukūrimo data:10/24/18
Paskutinieji pakeitimai:12/02/18
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį