SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Šokiruojanti tiesa: viskas priklauso nuo mūsų įsitikinimų, požiūrio
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   Kodėl daugelis gyvena tokį nelaimingą, neharmoningą ir nedžiugų gyvenimą? Žmonės nesugeba apsispręsti, ko jie nori, negali to siekti, patys nežino, dėl ko gyvena ir koks jų gyvenimo tikslas.
Labai svarbūs žmogaus įsistikinimai, galima sakyti, įsitikinimų sistema, kuri  priklauso nuo to,  ką mes sau kalbame. Žodžio galia yra beribė: ji turi nepaprastų galių. Sakoma, jog norint išmokti valdyti aplinkybes, reikia pirmiau išmokti valdyti save: kalbėti sau tinkamus dalykus. Taip pat kitas puikus patarimas - neteršti savo minčių sodo. Į jį turi patekti tik teigiamos mintys, o visos negatyvios mintys turi būti išnaikintos kaip piktžolės prižiūrėtame sode.
   Įsivaizduokite savo didžiuliame, kvapnių rožių pilname sode stovintį švyturį. Jis jums padės atrasti tinkamą kelią per audrą. Švyturį galime pavadinti tiklsu. Pats svarbiausias gyvenimo tikslas - tikslingas gyvenimas. Svarbu yra žinoti, jog vien turėti tikslą nepakanka. Taip pat reikia turėti strategiją bei imtis veiksmų, o nepavykus -  keisti strategiją.
   Darb viena  gudrybė siekiant tobulo gyvenimo: reikai lavinti šias svarbias dorybes: darbštumą, draugiškumą, kuklumą, sąžiningumą, kantrybę ir drasą. Jos jums pravers gyvenime. Pagalvokite, ar pasiektumėte savo tikslą, jei negalėtumėte valdytis? Tarkim, jūs norite tobulo kūno, bet ar jūs jį išsitreniruotumėte, jeigu valgytumėte visišką šlamštą? Tikrai ne, todėl čia svarbų vaidmenį atlieka valia. Ugdykite ją - pamatysite stebuklus.
   Ar žinote kiek kainuoja auksinis laikrodis su briliantais? Tikrai labai brangiai. Todėl šį auksinį laikrodį galite įsivaizduoti kaip laiką, o briliantus kaip dabartį. Nešvaistyk savo laiko veltui, susideliok prioritetus ir išmok gyventi taip, lyg tai būtų paskutinė diena tavo gyvenime.
   Kviečiame jus,  skaitytojai,  nesiskųsti, jog gimei po nelaiminga žvaigžde, patirti sėkmę iš vidaus ir  ta pati sėkmė  ateis į tavo gyvenimą. Suprask pats ko nori, susikurk savo strategiją ir imkis veiksmų! Jei nepasisekė, tai keiskis pats, padėkok likimui už gautą pamoką.
Lankytojai:255
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:11/05/18
Paskutinieji pakeitimai:12/23/18
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį