SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
INTERVIU SU „SANTAROS“ GIMNAZIJOS KREPŠINIO KOMANDA

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Dvitaškiai, tritaškiai, baudos, perdavimai... Kauno „Santaros“ gimnazijos koridoriuose vis dar nevėsta kalbos apie praeitą savaitę iškovotą svarbią pergalę – mūsų krepšinio komanda Kauno Bendrojo lavinimo mokyklų krepšinio čempionate nugalėjo Kauno Jono Jablonskio gimnaziją, iškovojo garbingą 3-ąją vietą ir pasidabino bronzos medaliais. Be abejonės, sirgaliai intensyviai aptarinėja varžybų detales ir be galo džiaugiasi tokiu reikšmingu pasiekimu, tačiau kaip jaučiasi šios pergalės kalviai? Ką jiems reiškia ši pergalė? Visų dėmesiui, skiriu Jums karštą interviu su „Santaros“ gimnazijos krepšininkais – Kostu Damijonaičiu, Giedrium Banevičium, Tomu Žyliu bei Eimantu Lebedevu.
Ką galvojote, kai sužinojote, kad dėl 3-iosios vietos kovosite su J. Jablonskio gimnazija? Juk tai viena iš stipriausių Kauno gimnazijų komandų.
- Pirma mintis – kova dėl medalio lengva nebus. Visgi praeitais metais J. Jablonskio gimnazistai dabinosi aukso medaliu, o šiais metais komandą papildę „Žalgirio“ dubleriai Kerr Kriisa ir Louis Stormark dar labiau stiprino komandos sudėtį. Todėl sužinojęs, kad teks kautis prieš šią gimnaziją, mąsčiau tik apie rimtą nusiteikimą,- savo mintimis pasidalino 4e klasės gimnazistas Tomas Žilys.
- Sužinojusi, kad kovosim su J. Jablonskio gimnazija, komanda buvo motyvuota ir pasiruošusi varžyboms, kadangi vieną kartą juos nugalėjome reguliariajame sezone. Bet tuo pačiu žinojome, kad rungtynės dėl 3 vietos bus žymiai sunkesnės ir pareikalaus daugiau jėgų,- paatviravo komandos kapitonas, 4e klasės mokinys Kostas Damijonaitis.
Kaip jautėtės, kai atrodė, jog pergalė taip arti, bet netikėtai Jablonskio gimnazijos komandos lyderis pradėjo sėkmingą tritaškių seriją?
- Jaučiau, kad vis tiek laimėsime,- lakoniškai atsakė 3a klasės gimnazistas Giedrius Banevičius.
- Manau, buvo lašelis panikos, kai lemiamu rungtynių momentu varžovas pataikė tokio sunkumo tritaškius,- pripažino 2a klasės gimnazistas Eimantas Lebedevas.
-  Tikrai nebuvau nustebęs šio talentingo žaidėjo sugebėjimais,- pradėjo Tomas,- tačiau per keletą minučių sumesti penki tritaškiai iš eilės didžiulę rezultato persvarą sumažino iki dviejų taškų, kas, aišku, privertė susimąstyti, kaip šį spurtą stabdyti ir išlaikyti iniciatyvą savo rankose.
Kokia buvo komandos sėkmės paslaptis? Kas atvedė jus į pergalę?
  - Pagrindinė sėkmės paslaptis, manau, buvo, kad mes labiau norėjome pergalės,- drąsiai teigė kapitonas Kostas. – Į aikštelę įėjome užsivedę, buvome vieningi, žaidėme komandiškai. Žinoma, pagrindinis pergalės kalvis buvo Dominykas, jo taiklūs metimai rungtynių pabaigoje leido švęsti mums pergalę.
  - Žaidimas keturiasdešimt minučių maksimaliai atiduodant save, tikėjimas ir pasitikėjimas komandos draugais yra tai, be ko pergalės nebūtume pasiekę. Svarbu buvo neatsipalaiduoti iki paskutinės minutės. Mūsų komandos lyderis D. Stenionis rodė meistrišką žaidimą. Taip pat K. Damijonaičio, D. Markausko pastangos, užsidegimas nenuėjo veltui – galima grožėtis pavyzdingu žaidimu,- žavėjosi komandos draugais Tomas.
  - Pataikėme kur kas geriau negu pusfinalyje, Dominykas svarbiu metu įmetė taškų, o visų rungtynių metu visai neblogai gynėmės bei rodėme didelį norą laimėti. Todėl ir rezultatas atspindi mūsų pastangas, čia buvo mūsų komandos raktas į pergalę,- apibendrino Giedrius.
 - Puiki atmosfera komandoje ir nuostabūs sirgaliai,- pasidžiaugė Eimantas.
Kas buvo sunkiausia rungtynių metu?
  - Stabdyti varžovų centrą,- įvardijo Eimantas.
  - Sunkiausia buvo sužaisti sėkmingai rungtynių galą bei susitvarkyti su Jablonskio gimnazijos aukštais žaidėjais gynyboje, kurie po krepšiu mums pridarė daug žalos, - atsakė Giedrius.
  - Kova po krepšiu,- paantrino komandos draugui Tomas.
  - Sunkiausias rungtynių momentas buvo Jablonskio spurtas ketvirtajame kėlinyje, nes,  pasikartosiu, kad jau turėjome 17 taškų persvarą ir tuo spurtu jie sumažino atsilikimą iki taškų, ir rungtynėse vėl buvo jaučiama įtampa,- pasakojo Kostas. – Taip pat Jablonskio komanda turėjo didelę ūgio persvarą, ir tuo jie puikiai naudojosi, todėl komanda po krepšiu atidavė visas savo jėgas.
Ar jus įkvėpė sirgalių palaikymas?
  - TAIP- karštai sušuko Giedrius. – Sirgalių indėlis buvo ypač svarbus mūsų, kaip Santaros bendruomenės, pergalei bei džiaugsmui. Norėtųsi, kad ir toliau taip aktyviai sporto ar kitų renginių metu mūsų gimnazija skirtų dėmesį savo mokinių palaikymui, nes tai tikrai sukuria įspūdingą atmosferą žaidėjui.
  - Tikrai taip, - sutiko su draugo nuomone Eimantas.
  - Žinoma, jausdami sirgalių palaikymą, mes pajutome jėgų antplūdį. Jausmas buvo, kad žaidžiame namų aikštelėje. Todėl sirgaliams sakome didelį AČIŪ už palaikymą ir kad tikėjote mumis,- padėkojo gerbėjams Kostas. – Sirgalių palaikymas labai padėjo sunkiausiu rungtynių momentu, buvo kaip šeštas žaidėjas aikštelėje. Todėl jie irgi labai prisidėjo prie šios pergalės.
  - Sirgaliai mus stipriai motyvavo. Per vieną iš minutės pertraukėlių kalbėjom ne apie taktikas, o apie tai, kiek žmonių susirinko palaikyti mūsų, kad negalime jų nuvilti bei privalome parnešti medalį – tai, dėl ko ir atvykome, - su pasididžiavimu atsakė Tomas.
***
Taigi, akivaizdu, kad „Santaros“ gimnazijos krepšininkai iš tiesų džiaugiasi šia pergale, kuri dar ilgai bus aptarinėjama iš lūpų į lūpas. Mums, karštiems ir ištikimiems krepšinio komandos sirgaliams, beliko tikėtis, kad žaidėjai kitų metų čempionate ir toliau džiugins tokiais pasiekimais bei jų bronzos medaliai broliškai sutiks auksinius.
Nuotraukos Nuotraukos
Sutikimas gimnazijoje
Lankytojai:443
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:04/10/19
Paskutinieji pakeitimai:04/10/19
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį