SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Spalvingasis mokyklos personalas

  Mokykla- tai savotiška sistema. Kiekviename šios paskirties pastate yra tam tikros būtinos dalys, be kurių minėta sistema negalėtų reikiamai funkcionuoti. Viso mokyklos aparato viršuje sėdi direktorė, pakopa žemiau- direktorės pavaduotoja. Ir, žinoma, svarbiausią ir didžiausią dalį sudaro mokytojai. Įvairiausių sričių specialistai: nuo lietuvių kalbos iki lotynų, nuo dailės iki floristikos, nuo chemijos iki matematikos. Visi svarbūs ir visi gerbiami. Tačiau šioje mokyklos sistemoje egzistuoja ir mažai pastebima dalis. Tai- kiti darbuotojai, besistengiantys pagerinti moksleivių gyvenimus.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mokyklos budėtoja, Dalė Saikevičienė.
  Tik įžengus pro paradines mokyklos duris, mus pasitinka mažytė ,tačiau didingas pareigas turinti budėtoja, Dalė Saikevičienė, be kurios pamoka neprasidėtų ir nesibaigtų. Kai apie 7:47 peržengiame mokyklos slenkstį, ji mus pasitinka su šypsena veide ir pradeda smarkiai linkčioti ,kai su ja pasisveikiname. Ši moterėlė saugo dėžę, pakabintą ant sienos, kurioje gyvena visų kabinetų ir rūbinių raktai. Ji visada gelbsti, jei dėl savo žioplumo pametam pastarųjų raktus, arba užmaršus bendraklasis tiesiog užrakina duris ir išeina namo. Atėjus pavasariui, vėl lenkiame savąsias galvas prieš ją, nes atidarytos durys į mokyklos kiemelį- tai gaivaus oro pliūpsnis atgaivinantis, nuo varginančio ir sauso mokslo. Be Dalės Saikevičienės mokykla prarastų ritmą, tvarką ir joje įsivyrautų chaosas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Gimnazijos valgyklos vedėja, Lilė Vitkauskienė.
  Kiek tolėliau nuo budėtojos įsikūrusi „Santaros“ gimnazijos valgykla, kurioje darbuojasi visas būrys patyrusių maisto gamintojų. Vyriausioji darbuotoja, Lilė Vitkauskienė, kiekvieną maloniai supažindins su meniu, patars. Aišku, kaip ir visose įstaigose, čia įvyksta nesusipratimų. Jei paklausi, kokio vegetariško maisto valgykla turi, valgyklos šefė jums mielai pasiūlys picos ir dešrelių. Taip pat, ši moterėlė piktai nereaguoja į klausimą „Ar šiandien turit ikrų ir šampano?“. Naudodama deminutyvinius kreipinius „vaikeli“, „mažute“ ji sužino, ko vaikas nori ir tučtuojau jam tai pateikia didelėje lėkštėje, palinkėdama gero apetito. Na, o sotiems ir laimingiems darbai einasi kaip iš pypkės.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mokyklos švietėjas,Algis Jurevičius.
  Pačiame mokyklos užkampyje dirba linksmų plaučių žmogus, antrus metus iš eilės nominuotas „Metų gėris" nominacijai. Vyras, kurį pažįsta visi, ir kuris pažįsta visus – mokyklos švietėjas, Algis Jurevičius. Su visais jis randa bendrą kalbą, visiems skiria laiko. Tai- žmogus, be galo pasitikintis žmonėmis ir atšviečiantis lapus, už kuriuos nebūtina su mokėti tuojau pat. Kartais Algio sulaukiame ir istorijos pamokoje, kurios metu jis aplanko savo, kaip pastebėta, gerą draugę, Daivą Noreikaitę. Tada Algis pradeda šmaikštauti ir kitaip linksminti kabine sėdinčius mokinius, siekdamas praskaidrinti šių istorijos nuvargintus protus.Charizmatiška Algio asmenybė teigiamai nuteiks kiekvieną.
  Mes paminėjome tik tris geriausiai žinomus mokyklos žmones, tačiau tai tikrai nereiškia, kad šis sąrašas tuo ir pasibaigia. Kur dar nepaminėti staliai, baikščios valytojos ir paslaptingasis naktinis sargas. Apie kiekvieną iš jų būtų ką pasakyti. Tikimės, kad mūsų akimis į šiuos žmones pažvelgti, nors ir trumpam, buvo įdomu. Nors „Santaros" gimnazijos sienos yra niūrių spalvų, tačiau joje dirbantys žmonės savo asmenybėmis gimnazijai suteikia spalvingumo, išskirtinumo.
Lankytojai:2642
Reitingas: (14 vertintojai)
Sukūrimo data:03/31/09
Paskutinieji pakeitimai:03/31/09
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
LaukimasPaulius Žeimys004/15/09
nuotraukosbaltrita004/01/09
+Monika004/01/09
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį