SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 22 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
         Galima manyti, kad didžiausias mokyklos ,,siaubas baubas" yra dešimtosios klasės egzaminai. Tikriausiai iškilo klausimas: ,,O kodėl ne dvyliktosios?" Nes žmogui paskutiniai mokykliniai egzaminai nebus it nauja planeta, jis jau bus ragavęs šios virtuvės dešimtoje klasėje. Tačiau kaip perlipti baimės bei nerimo barjerą?
         Visų pirma, reikia nusiraminti ir ramiai apgalvoti aplinkybes. Taip pat be galo svarbu pamiršti lietuvių liaudies patarlę: ,,Pirmas blynas prisvyla." Tiesiog reikia jaustis ramiai, užtikrintai ir ne per daug pasitikėti savo jėgomis. Yra sakoma, kad pozityvios mintys gali ,,privilioti" sėkmę. Juk geras nusiteikimas niekam nepakenkė.
         Jei taip nepavyko savęs padrąsinti, tada reiktų susitaikyti su likimu. Kad būtų aiškiau, pateiksiu pavyzdį iš savos patirties. Nutariau pirmą kartą šokti su parašiutu iš lėktuvo. Aukštis - trys kilometrai, iš jų - du laisvojo kritimo. Atrodo, kad iš baimės turėtų kaulai braškėti. Anaiptol! Artėjant šuolio dienai, aš kasdien vis stengdavau įsivaizduoti visą šuolio procesą. Ir jau stovint ant lėktuvo durų slenksčio liko tik mažas smalsumo jauduliukas. Taip pat galite save raminti lyginant save patį su kitais. Juk dar ne tokie „moksliukai“ išlaiko tą PPUPą ir toliau zulina kelnes vienuoliktoje klasėje.
         Taip kad į egzaminus reikia eiti pailsėjus, tik per daug atsipalaiduoti irgi nereikia. Be abejo, būtina atsiminti, kad per kelis vakarus visko neišmoksi. Kaip mano fizikos mokytojas sako: ,,Reikia mokytis viso skyriaus metu po truputį, o ne tik prieš kontrolinį darbą“. Tad linkiu sėkmės, drąsos bei atrasti aukso viduriuką tarp mokymosi ir poilsio laikų.
                                                                     
                                                                             Povilas Lubninas 2F
Lankytojai:662
Reitingas: (7 vertintojai)
Sukūrimo data:03/06/12
Paskutinieji pakeitimai:03/06/12
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
ĮtikinoGreta Dubietytė003/12/12
OhoLiveta Burkšaitė003/11/12
:)Deimantė Vaičiukynaitė003/11/12
baimėSimonas Blauzdys003/10/12
baimėAkvilė Jurgelėnaitė103/09/12
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2019 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį