SANTARA
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
KAS SLYPI PO MŪSŲ ODA?


      Nors visi esame skirtingi ,tiek savo charakteriu, tiek išvaizdos ypatumais, mes visi turime vieną bendrą bruožą - sudėtingą ir gražų kūną. Gražus kūnas, tai ne tik gražiai įdegusi oda, puošnūs rūbai, bet visa tai, kas slypi po mūsų oda. Pagrindinius organizmo organus: kepenis, inkstus, plaučius, skrandį... tikrai žinome visi, bet kaip jie atrodo dauguma esame matę tik spalvingose iliustracijose biologijos vadovėlyje. Puiki proga susipažinti su savo organizmu iš arčiau, tai apsilankyti pirmą kartą Lietuvoje vykstančioje parodoje "THE HUMAN BODY EXHIBITION" - tai paroda skirta edukuoti, šviesti ir skatinti lankytojus rinktis tinkamą gyvenimo būdą. Parodos kūrėjų tikslas - kaip įmanoma tiksliau parodyti žmonėms jų kūno sandarą, kaip jis funkcionuoja, skatinti rūpintis sveikata, atskleisti tikrąjį žmogaus kūno stebuklą.
    Nepaisant to, kad paroda Lietuvoje viešės ilgesnį laiką, norėjau viena pirmųjų apsilankyti joje, tad prikalbinau savo šeimą vykti į Vilnių .Beje tėvams jau teko lankytis šioje parodoje Londone, ten ji buvo kur kas didesnė ir įspūdingesnė .Bet ir parodos dalyje atvežtoje į Lietuvą buvo kur akis paganyti. Aš ne tik praplėčiau savo akiratį, bet ir suvokimą apie žmogaus kūną, nes ankščiau nė neįsivaizdavau, kaip atrodo skydliaukė ar žmogaus kūno pjūvis. Labiausiai nustebino tai, kad visi žmogaus kūno eksponatų plaučiai buvo nesveiki, tiksliau juodi - "prarukyti". Rūkaliai, supratę kokią žalą daro savo organizmui, čia pat galėjo priimti sprendimą gyventi sveikai ir išmesti savo cigarus į tam skirtą stiklinę dėžę.
    Parodos populiarumą ir didelį žmonių susidomėjimą rodo nemaža eilutė nusidriekusi šalia įėjimo ir diskusijos nuolat kylančios interneto erdvėse, televizijoje, ar net tarp tam tikrų visuomenės sluoksnių.Nepraleisk progos ir tu iš arčiau susipažinti su savo organizmu apsilankydamas parodoje "THE HUMAN BODY EXHIBITION" .

 Daugiau informacijos apie parodą rasite www.thehumanbody.lt
Lankytojai:2247
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:04/15/12
Paskutinieji pakeitimai:04/15/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 SANTARA Perjungti į Bibliotekos lygmenį